Jak na to

8. listopadu 2019 11:50

Pavlína Wagnerová

Svačinu můžete balit do eko ubrousku, který si vyrobíte podle našeho návodu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Podzim už dal zřetelně najevo, že je zde, a tak se dnes budeme věnovat podzimnímu úklidu zahrady. A když už budeme mít zahradu jako ze škatulky, pokusíme se rovněž svést úspěšný boj s hlodavci – nejen na našem pozemku, ale i v domě. Představíme si dřevokazné houby, jejichž konzumace nastartuje naši imunitu, a také poradíme s výběrem a pěstováním neméně zdraví prospěšné petržele.

Budeme šetřit životní prostředí a naučíme se vyrábět eko ubrousek z látky a včelího vosku. V oblíbené rubrice Prima NÁPADY nabídneme postup výroby designové barové židle. Odpovědi na dotazy diváků už má připravené také Listárna Václava Větvičky. A sladkou tečkou na závěr bude pečení lahodných makronek.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. listopadu 2019 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také