Jak na to

19. dubna 2019 12:00

Pavlína Wagnerová

V nedělním RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ připravíme velikonoční hnízdo na květiny

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Ve svátečním velikonočním dílu se pustíme do pěstování zeleniny a bylinek na balkonech a terasách. Přineseme tipy na snadnější a rychlejší údržbu trávníku, poradíme ovšem také, jak vyzrát na mravence, kteří se zabydleli v našich domovech a zahradách.

Představíme mobilní eko-kurník, který se všude vejde a jehož komfort si slepičky okamžitě zamilují. A vy si zase nejspíš zamilujete překrásnou dřevěnou mističku, kterou si vysoustružíme v rubrice Prima NÁPADY. Pro slavnostní tabuli připravíme půvabné velikonoční hnízdo na květiny a ukážeme si netradiční, ovšem velmi chutnou přípravu vajec. Neobejdeme se ostatně ani bez oblíbené Listárny Václava Větvičky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 21. dubna 2019 v 12.00 na Primě!


Přečtěte si také