Jak na to

3. května 2019 11:55

Pavlína Wagnerová

V nedělním RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ vás naučíme zdobit dort pomocí 3D forem

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V prvním květnovém dílu osázíme truhlíky a představíme letošní novinky v balkonových rostlinách. Svůj zájem obrátíme také na pěstování čemeřic. Poradíme s tím, jak dostat ze zahrady nezvaného souseda – krtka.

Naší pozornosti neunikne ale ani to, co obnáší jarní úklid našeho automobilu a jak pečovat o jeho interiér i exteriér. Takřka jako profesionální cukráři nazdobíme pomocí 3D forem dort. V rubrice Prima NÁPADY opět využijeme větve ze zahrady a vyrobíme pro ně vázu se zajímavým reliéfem a zlato-stříbrnou patinou. Na závěr se seznámíme s charitativním projektem Deky z lásky, jehož cílem je šít zdarma patchworkové deky na míru pro děti v obtížné životní situaci – pro děti těžce nemocné, dlouhodobě chronicky nemocné nebo jinak vážně postižené. Chybět nebude ani tentokráte Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 5. května 2019 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také