Jak na to

24. září 2021 11:50

Gabriela Svoboda

V novém dílu Receptáře vyrobí Míra originální botník

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Snad na každé české zahrádce se pěstují jahody. Poradíme proto, jak se pustit do jejich výsadby, na kterou je právě ideální čas. V rubrice Na Míru se spolu s Mírou Noskem pustíme do výroby originálního botníku. Veterinární poradna se tentokrát bude věnovat chovu prasat – představí různá plemena a to, čím se krmí. Eva Borská se v rubrice Domov podívá na to, jak i za sychravého počasí správně větrat v domech a bytech.

Přineseme návod na výrobu šikovného jehelníčku 2v1, se kterým už nikdy neztratíte špendlíky ani jehly. Připomeneme před zimou velmi důležitou součást domácí údržby – revizi kotlů! Její zanedbání by se vám totiž vskutku nemuselo vyplatit. Nezapomeneme ani na letošní poslední přihnojení trvalek nebo výsadbu cibulovin do trávníku.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. září 2021 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také