Jak na to

12. dubna 2019 11:50

Pavlína Wagnerová

V pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se naučíte vyrábět jarní dekoraci

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dubnu je na zahrádce nejvíc práce, a tak se do ní s chutí vrhneme a vybereme naše původní dřeviny do živých plotů, poradíme s výběrem a pěstováním mandloní a pustíme se do roubování okurek na odolné podnože. V zahradě se zaměříme také na klíšťata a na to, jak co nejvíce zamezit jejich pohybu a výrazně snížit jejich počet.

V Prima NÁPADECH nabídneme krok za krokem návod na výrobu obrazu ze dřeva a nití. Velikonoční svátky se nezadržitelně blíží, ale jistě ještě stihneme vyrobit mechového zajíce na dveře. V rubrice naše zvířata se budeme věnovat adopci pejska z útulku. A chybět nebude ani Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 14. dubna 2019 v 11.55 na Primě


Přečtěte si také