Jak na to

5. března 2021 11:50

Pavlína Wagnerová

V prvním dílu Receptáře se pustíme do výsevu rajčat

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Po zimní přestávce se vrací premiérové díly Receptáře prima nápadů. Hned v tom prvním se podíváme na škůdce pokojových rostlin a prozradíme, jak se těch nejčastějších rychle zbavit. S Honzou Hermanem a Pavlem „Kutilem“ Zemanem v Prima NÁPADECH ukážeme návod na výrobu šikovného stojanu s miskami na žrádlo pro kočky i s malou zásobárnou pro krmivo. A u kočiček ještě zůstaneme a poradíme, jak připravit domov na příchod nového koťátka. V rámci jarního úklidu by se vám pak mohla hodit metoda KonMari podle Marie Kondo, kterou představíme.

Známá pranostika říká: „Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem.“ Proto ukážeme, jak v kamnech ekologicky a ekonomicky topit pomocí pelet. Se Šárkou Rooyou vyzkoušíme techniku tiffany, kterou využijeme pro tvorbu jednoduché jarní ozdoby do okna. A protože je právě ta správná doba, předvedeme, jak se pustit do výsevu rajčat a přesazování muškátů do země.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. března 2020 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také