Jak na to

24. března 2023 11:50

Gabriela Svoboda

V Receptáři prima nápadů představíme osvědčené způsoby na čištění varné desky

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Také chcete mít první zeleninu co nejdříve? Pusťte se do pěstování v rychlírnách nebo si připravte vlastní sadbu a brzy se můžete dočkat třeba ředkviček nebo květáku. Jarní úklid vezměte od podlahy nejen na zahradě a doma, ale i v dílně. Inspiraci, jak na to, přinese rubrika Na Míru, která rovnou nabídne i návod na výrobu dřevěné kabelky. Zima sice končí, ale nepodceňujte přípravu na tu příští. Zodpovíme pro vás ty nejčastější otázky ohledně tepelných čerpadel. Z proutí se s námi letos naučíte nejen uplést pomlázku, ale i vyrobit si košík.

Nemají sice srst, ale jsou to úžasná zvířata. Poradíme, jak začít s chovem některých méně náročných ještěrů. Také občas bojujete s čištěním připálených nečistot na varné desce? Minutový manžel – lekce pro ženy ukáže, jak na to rychle a přírodně podle návodu našich babiček. Pokud už máte naklíčené rostlinky k výsadbě, poradíme, jak se o ně v další fázi postarat. Úspory energií v zimě řešili všichni, napadlo vás ale zkontrolovat, kolik tepla uniká vašimi vchodovými dveřmi?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. března 2023 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také