Jak na to

26. března 2021 12:24

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se budou vysazovat stromy

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Pokud se těšíte na léto na překrásně červené a lahodné jahody, je třeba se o ně začít zajímat už teď. Ukážeme, jak pečovat o sazenice jahod po zimě i jak bojovat proti jejich škůdcům. Pavel „Kutil“ Zeman se s Honzou Hermanem pustí do výroby šikovné police na víno, abyste nemuseli neustále odbíhat od návštěvy do kuchyně. Pokud přemýšlíte o tom, že byste adoptovali pejska, veterinářka Míša Riedlová spolu s panem Filipem Rožkem prozradí, co můžete čekat i jak se psi do útulku vůbec dostávají. O dnešní Květné neděli přineseme také návod na výrobu originálního dekoračního kočičkového věnce.

Opravdu netradiční návod na zdobení vajec novinami přinese Šárka Rooya. Přestože se to po nedávné zimě nezdá, i na jaře je třeba zahradu pořádně zalévat. O létě ani nemluvě. Poradíme proto, jak na pozemku zachytit dešťovou vodu a zalévat s ní. Podíváme se i na správnou výsadbu stromů a sázení cibule ze sazečky i semínek.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 28. března 2020 ve 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také