Jak na to

6. listopadu 2020 10:18

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se pustíme do nakládání zelí

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Druhý listopadový díl prozradí, která odrůda zelí je nejvhodnější k nakládání i jak na nakládání samotné. V rubrice Prima NÁPADY ukážeme, jak na výrobu úložného prostoru mezi nohami zvýšeného patra. Podíváme se na velmi oblíbené domácí mazlíčky, kterými jsou želvy. Teď je totiž důležité se rozhodnout, zda bude vaše želva zimovat. Vánoce jsou za rohem a s nimi i tradiční velký úklid. Poradíme, jaké chyby při něm nedělat.

Všechny rukodělně zdatné jistě potěší návod na výrobu nástěnky na vzkazy z korků od vína. V listárně se podíváme na zub domácím mazlíčkům. Letos se obzvlášť dařilo polním škůdcům a pustili se do lecjaké zahrádky. Ukážeme, jak vypadá poškození, která způsobují polním plodinám. A samozřejmě doporučíme, jak s nimi, především s myšmi, bojovat.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 8. listopadu 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také