Jak na to

7. května 2021 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se pustíme do úpravy živého plotu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Také chcete pěstovat zeleninu, ale nemáte pro to ideální půdní podmínky? Poradíme, jak strukturu i kvalitu půdy zlepšit. Pokud se vám doma povaluje starý skateboard, nechte se inspirovat Pavlem „Kutilem“ Zemanem a Honzou Hermanem a vyrobte z něj originální snídaňový stolek do postele. Pozveme vás na návštěvu k chovatelce koz a probereme s ní jejich plemena, péči, kterou vyžadují, i výhody a nevýhody jejich chovu. V rubrice Domov pak ukážeme, jak můžete v domácnosti využít fialky v koupelně, ale třeba i při vaření – mají totiž mnoho léčivých účinků.

Šárka Rooya přinese originální návod na dekorační i funkční podtácky zdobené háčkováním. S příchodem teplého počasí je ten pravý čas zaměřit se na výměnu vytápění před novou sezonovou – poradíme, jaké způsoby topení lze dnes využít a jaké jsou jejich (ne)výhody. Pustíme se i do jarní úpravy živého plotu a navedeme vás, jaká první opatření provést u nově zasazených brambor.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 9. května 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také