Jak na to

13. března 2020 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů si řekneme o výsevu rajčat

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází po zimní přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Na svatého Josefa, jehož svátek oslavíme již za několik dní, by se prý měla vysévat rajčata, a tak si představíme zajímavé, a přitom osvědčené odrůdy rajčat, která můžete na své zahrádce pěstovat i vy. Pomalu se blíží dlouho očekávané chvíle, kdy budeme moct na zahradu či terasu znovu umístit zahradní nábytek. Dříve, než tak učiníme, nechme si od odborníků poradit, jak ho na novou sezonu připravit. Praktické rady získáme také ohledně toho, jak udržovat teplo na stavbě. Pejskaři se ve Veterinární poradně poučí od paní doktorky Riedlové, jak svým čtyřnohým kamarádům ostříhat drápky a pečovat o srst i uši. Spoustu nových informací načerpáme rovněž o rostlině zvané rýmovník.

V rubrice Tvoření s Rooyou propojíme nejmodernější technologii a ruční práce, protože si vyrobíme obal na tablet z „kůžopapíru“. V Listárně se budeme věnovat zahradě a na dotazy bude odpovídat Jan Kopřiva. V rámci Pepových projektů se vrhneme na opláštění balkonového zábradlí.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Další reportáže a pořady najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 15. března 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také