Jak na to

30. října 2020 11:50

Pavlína Wagnerová

V Receptáři se zaměříme na kočičí seniory

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Zpracování půdy na zeleninový záhonek je jedna z posledních prací, kterou letos na zahrádce ještě musíte stihnout. Poradíme jak na to. Pavel „Kutil“ Zeman se s Honzou Hermanem pustí do výroby paravánu. Ve veterinární poradně prozradíme, jak se správně postarat o kočičí seniorku. Kokedama je netradiční forma pokojové rostliny. Ukážeme, jak si ji doma vyrobiíte i jak se o ni máte starat.

Je tady dušičkový čas, proto pro vás máme návod na výrobu dušičkové lampy s nevadnoucími květy. Listárna se tentokrát zaměří na pěstitelské problémy, především na problémy se škůdci a chorobami rostlin. Kromě poctivého třídění odpadu můžeme naší planetě pomoci i jeho redukcí. Prozradíme jak na bezobalový nákup.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 1. listopadu v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také