Jak na to

20. listopadu 2020 09:36

Pavlína Wagnerová

V Receptáři si vyrobíme netradiční adventní kalendář

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Že už jste uložili zahrádku k zimnímu spánku? Tak to ještě zvažte, protože je čas na vysetí a sázení ozimé zeleniny, čímž rychlíte jarní sklizeň. Pokud máte doma přebytečné prahové prkno nebo chcete manželce vyrobit originální dárek, pusťte se s Prima NÁPADY do kuchyňského prkénka ve tvaru ryby! Obezitou mohou trpět i psi. Prozradíme, jaká plemena k ní mívají sklon, jak ji u svého mazlíčka poznáte, a především – jak jí předejít či se jí zbavit. Další starostí se čtyřnohými mazlíčky je úklid chlupů v domácnosti. Poskytneme radu, jak to v rámci vánočního úklidu hravě zvládnout.

Dopřejte letos malým i velkým netradiční adventní kalendář z kapsiček. Ukážeme, jak ho snadno vyrobit. Listárna bude tentokrát veterinární, takže poradí s problémy se čtyřnohými mazlíčky. Slunce nedobíjí baterky jen nám lidem, ale může být zdrojem energie i pro naše domácnosti. Prozradíme, jak fotovoltaická elektrárna funguje, a pokud ji už máte, jak ji připravit na zimu. Připomeneme také, na co na konci listopadu nezapomenout na zahrádce.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 22. listopadu v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také