Jak na to

2. dubna 2021 09:23

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si na Velikonoce minizahrádku ve skořápkách

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Duben je pro všechny zahrádkáře čas maximálního nasazení, ale kromě záhonků byste měli věnovat pozornost a péči i trávníku. Poradíme, jak se o něj máte po zimě správně starat. Originální lavici do předsíně vyrobí Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman ze staré skříně. Příchod štěňátka do rodiny neznamená jen spoustu radosti, ale i starostí. Ukážeme jak připravit domácnost, aby byla bezpečná, a zároveň aby vám štěně nic nezničilo. Velikonoční pondělí je za rohem, přineseme proto i návod na vlastnoručně upletenou pomlázku.

Originální dekorací nejen na Velikonoce mohou být minizahrádky ve vaječných skořápkách. Pokud jste pozadu s jarním úklidem, poradíme jak rychle a snadno umýt okna. Pro krásnou úrodu po celé léto je třeba již teď správně zpracovat zem. Šikovným pomocníkem k tomu je rotavátor, který představíme. A na závěr ukážeme, jak byste měli správně ostříhat hortenzie, aby ještě letos v létě opět krásně kvetly.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 4. dubna 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také