Jak na to

2. prosince 2022 11:55

Gabriela Svoboda

Vyrobte si vánočního anděla netradiční technikou

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Ibišky najdeme snad v každé domácnosti. Ukážeme proto, jak je správně připravit na přezimování i jak je rozmnožovat. Vánoční andělé mají za úkol zajistit hladký průběh Vánoc a klid v našich duších. Ideální zábavou pro společný adventní čas strávený s dětmi tak může být jednoduchá výroba anděla technikou kašírování. Pokud jste vyzráli na energetickou krizi a máte na střeše hotovou fotovoltaiku, poradíme, jak se můžete pustit do jejího rozšíření. K Vánocům neodmyslitelně patří vánočka – ukážeme na ní vskutku netradiční recept z vepřového boku.

Nastává období vegetačního klidu, tedy to nejvhodnější k případnému kácení dřevin. Řekneme, jaká má pravidla a kdy si pozvat odborníky. Minutový manžel – lekce pro ženy naváže na minulý týden a podívá se na seřízení vchodových dveří. O kozách všichni víme, že jsou chytré či spíše vychytralé. Představíme jejich druhy i to, jak se kozy vůbec dají chovat. A přineseme i tip na dárek na poslední chvíli – dřevěnou dekoraci s nečekaně praktickým využitím.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 4. prosince 2022 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také