Trendy

26. června 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Jak na dokonalou svatební fotku? Doplňte ji jednou z těchto 10 věcí

Toužíte po jedinečných svatebních fotografiích, které vám bude každý závidět? Jejich tajemství spočívá ve využití vhodně zvolených a fotogenických pomůcek. Při jejich výběru ale musíte také myslet na to, aby se z nich nestal středobod fotografie místo vás dvou.

Kolo

Kolo je perfektní svatební pomůckou. Vtipně bude vypadat nejen varianta vintage nebo dvojkolo, ale třeba i horské kolo, pokud patříte mezi vášnivé cyklisty.

Motocykl

Motorka je stylovým foto doplňkem i tehdy, když zrovna nemáte motorkářskou svatbu. Úplně vás vybízí, abyste na ninasedli oba dva a rozjeli se vstříc společnému osudu. Navíc romantická nevěsta ve spojení sdrsnou motorkou vytváří zajímavý kontrast.

Auto

Fajnový kabriolet? Mercedes ze sedmdesátýchlet? Stařičký trabant? Nablýskaná limuzína? Vyberte si vůz, který dokonale zapadne do vašeho velkého dne.

Balíky sena

Plánujete svatbu na venkově? Načasujte si ji tak, aby se na něm zrovna nacházely smotané balíky slámy. Jsou velmi fotogenické a určitě se u nich během pózování báječně pobavíte.

Starožitná židle

Pokud ji nemáte doma, můžete si ji vypůjčit nebo lacino pořídit. Díky starožitnému nábytku na fotkách vystoupíte z davu a nebudete se muset fotit na klasické židli nebo u klasického stolu. Na vaší fotce bude originál.

Balónky

Ke každé oslavě patří balónky. Na svatbu si ovšem můžete pořídit jiné, speciální, které jsou určeny právě pro tyto účely.

Rám obrazu

Rámečky představují bezvadnou a levnou pomůcku na focení. Můžete je koupit téměř kdekoliv nebo si je třeba vyrobit zkartnu. Kromě svatební fotografie skvěle poslouží i dalším hostům ve fotokoutku.

Příroda

Jak se říká, příroda je mocná čarodějka. O to víc toto rčení oceníte na svatebních fotkách, kterým dodá jedinečné kouzlo. Svatba může být sebevíc načančaná, ale pokud se fotíte jenom vinteriéru, zbytečně se okradete o magickou sílu rozmanitých koutů přírody.

Deštník

Nejenže tato rekvizita dodá svatební fotografii šmrnc, ale zároveň je praktická. Deštník se nabízí vnekonečném množství odstínů i barevných kombinacích. Můžete využít klasický znepromokavého materiálu nebo třeba ve stylu paraplíčka skrajkou.

Loďka

Velmi málo věcí je tak romantických jako plavba na loďce. Proč tedy tuto aktivitu nezakomponovat i do svatby? Po obřadu nasměrujte svého fotografa kjezeru, nasedněte do lodičky a udělejte mu pár póz. Zkušený fotograf dokáže kromě nacvičených pozic také roztomilé momentky.

ŠP


Přečtěte si také