Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Jak na dokonalou svatební fotku? Doplňte ji jednou z těchto 10 věcí

Toužíte po jedinečných svatebních fotografiích, které vám bude každý závidět? Jejich tajemství spočívá ve využití vhodně zvolených a fotogenických pomůcek. Při jejich výběru ale musíte také myslet na to, aby se z nich nestal středobod fotografie místo vás dvou.
Vydáno: 26.06.2018
Svatební fotky triky 7
Autor: istock.com Svatební fotky triky 7

Kolo

Kolo je perfektní svatební pomůckou. Vtipně bude vypadat nejen varianta vintage nebo dvojkolo, ale třeba i horské kolo, pokud patříte mezi vášnivé cyklisty.

V hlavní roli nevěsta, ženich a bicykl.
Autor: istock.com V hlavní roli nevěsta, ženich a bicykl.

Motocykl

Motorka je stylovým foto doplňkem i tehdy, když zrovna nemáte motorkářskou svatbu. Úplně vás vybízí, abyste na ni nasedli oba dva a rozjeli se vstříc společnému osudu. Navíc romantická nevěsta ve spojení s drsnou motorkou vytváří zajímavý kontrast.

Auto

Fajnový kabriolet? Mercedes ze sedmdesátých let? Stařičký trabant? Nablýskaná limuzína? Vyberte si vůz, který dokonale zapadne do vašeho velkého dne.

Pohrajte si s typem i barvou auta. Jestliže budete v klasické černé (tmavě šedé) a bílé, skvěle tuto kombinaci doplní červená
Autor: istock.com Pohrajte si s typem i barvou auta. Jestliže budete v klasické černé (tmavě šedé) a bílé, skvěle tuto kombinaci doplní červená

Balíky sena

Plánujete svatbu na venkově? Načasujte si ji tak, aby se na něm zrovna nacházely smotané balíky slámy. Jsou velmi fotogenické a určitě se u nich během pózování báječně pobavíte.

Balíky sena vytvářejí krásnou scenérii samy o sobě, natož když jste tam také vy
Autor: istock.com Balíky sena vytvářejí krásnou scenérii samy o sobě, natož když jste tam také vy

Starožitná židle

Pokud ji nemáte doma, můžete si ji vypůjčit nebo lacino pořídit. Díky starožitnému nábytku na fotkách vystoupíte z davu a nebudete se muset fotit na klasické židli nebo u klasického stolu. Na vaší fotce bude originál.

Balónky

Ke každé oslavě patří balónky. Na svatbu si ovšem můžete pořídit jiné, speciální, které jsou určeny právě pro tyto účely.

Balónky mohou mít více barev a perfektně dokreslí svatební fotografii v přírodě
Autor: istock.com Balónky mohou mít více barev a perfektně dokreslí svatební fotografii v přírodě

Rám obrazu

Rámečky představují bezvadnou a levnou pomůcku na focení. Můžete je koupit téměř kdekoliv nebo si je třeba vyrobit z kartnu. Kromě svatební fotografie skvěle poslouží i dalším hostům ve fotokoutku.

Příroda

Jak se říká, příroda je mocná čarodějka. O to víc toto rčení oceníte na svatebních fotkách, kterým dodá jedinečné kouzlo. Svatba může být sebevíc načančaná, ale pokud se fotíte jenom v interiéru, zbytečně se okradete o magickou sílu rozmanitých koutů přírody.

Příroda na svatebních fotkách vypadá vždy skvěle
Autor: istock.com Příroda na svatebních fotkách vypadá vždy skvěle

Deštník

Nejenže tato rekvizita dodá svatební fotografii šmrnc, ale zároveň je praktická. Deštník se nabízí v nekonečném množství odstínů i barevných kombinacích. Můžete využít klasický z nepromokavého materiálu nebo třeba ve stylu paraplíčka s krajkou.

Loďka

Velmi málo věcí je tak romantických jako plavba na loďce. Proč tedy tuto aktivitu nezakomponovat i do svatby? Po obřadu nasměrujte svého fotografa k jezeru, nasedněte do lodičky a udělejte mu pár póz. Zkušený fotograf dokáže kromě nacvičených pozic také roztomilé momentky.

Focení na loďce je symbolické. Společně vplouváte do nové etapy života
Autor: istock.com Focení na loďce je symbolické. Společně vplouváte do nové etapy života

ŠP 

Článek je zařazen v: svatba , rekvizity , doplňky , dekorace , fotografie , svatební fotografie
Speciály: Svatební speciál

reklama