reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Letní domov na čtyřech kolech vás vezme do lesa i na pláž

Letošní letní sezona nebyla sice na cestování právě nejlepší, a ta zimní nevypadá o mnoho lépe, ale tím spíš je právě teď ten správný čas pustit se do cestovních plánů na příští sezonu. Ať už vyrazíte po krásách českých zemí, nebo se chystáte do zahraničí, dopřejte si příští rok dokonalou kombinaci svobody a pohodlí – vyrazte na dovolenou v kempovacím autě!

reklama

Stanování v určité fázi života opustí snad všichni. Některé bolí záda ze spaní na karimatkách či matracích, někoho zase kolena z neustálého ohýbání se ve stanu. Mladé rodiny s malými dětmi se pak stanování často vyhýbají, protože ve stanu je pro děti zkrátka zima. Hotely ale mnoha lidem nenabízejí potřebnou svobodu a možnost pobytu v přírodě. Ještěže existuje řešení, které nabízí pohodlí hotelu, ale zaparkujete na těch nejkrásnějších místech na světě – kempovací auto.

Kempovací auto
Autor: VW Kempovací auto

Kempovací auto vám nabídne možnost usínat pod oblohou plnou hvězd, ráno se probouzet při šumění moře a prozkoumávat cizí země, a přesto se cítit jako doma. Najdete v něm totiž dost prostoru na spaní, vaření, relaxování i uložení všech potřebných věcí.

A nebojte se, kempovací vestavbu do auta si v dnešní době už nemusíte stavět sami. Na trhu se dají sehnat komfortní kempovací modely, které nabídnou vychytávky, jak se pohodlně a bezpečně dostat kam potřebujete, jako například asistent pro kompenzaci bočního větru nebo pro udržování v jízdním pruhu nebo asistent pro couvání i s přívěsem. Na místě pak určitě oceníte integrovaný vařič nebo kempovací stolek či možnost si při chladnější noci pustit topení. A aby se vám spalo opravdu pohodlně, ať už zaparkujete kdekoliv na světě, existují i kempovací auta s gyroskopem pro kontrolu náklonu vozidla pro pohodlnější spaní. Jen si představte, jak hned po probuzení slyšíte šumění vln a kávu k snídani si vychutnáváte třeba přímo na pláži, kde vás neruší davy turistů.

Kempovací auto
Autor: VW Kempovací auto

Láká vás tento způsob cestování, ale představa projíždění úzkých uliček na francouzském pobřeží s velkým obytným autem vás děsí? Žádné obavy, třeba Volkswagen California 6.1, která je odvozena ze známé řady Transporter, nabízí bydlení pro rodinu se dvěma dětmi a k tomu i kuchyňku. To vše v kompaktním provedení, takže se s ní můžete vydat na cesty kamkoliv.

reklama

reklama

Přečtěte si také