Trendy

29. března 2021 08:00

redakce Prima Zoom

Jak udělat útulné bydlení ve starém chladném domě? Designérky Postav si sen! vás to naučí

Postav si sen! (6) - upoutávka

Andrea, Štefan a jejich dcerka Mia bydlí v jedné místnosti ve starém vesnickém domě. Uvnitř je chladno a peníze na rekonstrukci došly. Andrea by si přála hlavně pokojík pro Miu, ale když designérky Jaroslava Hájková a Hana Šmejkalová vidí, v jakém stavu dům je, u pokoje nezůstane.

Premiérový díl Postav si sen! sledujte 29. března ve 21:35 na Primě.

Kromě pokojíčku promění i kuchyň sobývacím pokojem. Protože vdomě není vyřešené topení, budou muset designérky zajistit i kamna, která místnosti vytopí. Stojí před nimi velice náročný úkol, ale zhostí se ho energicky a odhodlaně.

Andrea do Česka přišla zvýchodního Slovenska. Bydlela na ubytovně, kde potkala i svého partnera Štefana. Společně šetřili a nakonec si pořídili dům na vesnici. Začali ho rekonstruovat, ale brzy jim došly finance. Bydlí tak vjedné jediné místnosti. Pomoc Postav si sen! a designérek Jaroslavy Hájkové a Hany Šmejkalové tak nutně potřebují.

Všechny články o Postav si sen! najdete v našem speciálu:

Zatímco se Andrea vydává sdcerkou do hotelu, Štefan musí sehnat tým a pustit se do práce. Tým zkušených pracantů je podmínka, kterou si designérky stanovily. Štefan ji splní, ale neobejde se to bez problémů…

Přesto se vtermínu podaří splnit Andree přání. Dostane krásný nový domov plný barev a praktických věcí, které by si nemohla pořídit.

Všechny odvysílané díly Postav si sen! si můžete pustit on-line: