návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak udělat útulné bydlení ve starém chladném domě? Designérky Postav si sen! vás to naučí

Vydáno: 29.03.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Andrea, Štefan a jejich dcerka Mia bydlí v jedné místnosti ve starém vesnickém domě. Uvnitř je chladno a peníze na rekonstrukci došly. Andrea by si přála hlavně pokojík pro Miu, ale když designérky Jaroslava Hájková a Hana Šmejkalová vidí, v jakém stavu dům je, u pokoje nezůstane.

reklama

Premiérový díl Postav si sen! sledujte 29. března ve 21:35 na Primě.

Kromě pokojíčku promění i kuchyň s obývacím pokojem. Protože v domě není vyřešené topení, budou muset designérky zajistit i kamna, která místnosti vytopí. Stojí před nimi velice náročný úkol, ale zhostí se ho energicky a odhodlaně.

Andrea do Česka přišla z východního Slovenska. Bydlela na ubytovně, kde potkala i svého partnera Štefana. Společně šetřili a nakonec si pořídili dům na vesnici. Začali ho rekonstruovat, ale brzy jim došly finance. Bydlí tak v jedné jediné místnosti. Pomoc Postav si sen! a designérek Jaroslavy Hájkové a Hany Šmejkalové tak nutně potřebují.

Všechny články o Postav si sen! najdete v našem speciálu:

Zatímco se Andrea vydává s dcerkou do hotelu, Štefan musí sehnat tým a pustit se do práce. Tým zkušených pracantů je podmínka, kterou si designérky stanovily. Štefan ji splní, ale neobejde se to bez problémů…

Přesto se v termínu podaří splnit Andree přání. Dostane krásný nový domov plný barev a praktických věcí, které by si nemohla pořídit.

Všechny odvysílané díly Postav si sen! si můžete pustit on-line:

reklama

Článek je zařazen v: Postav si sen! , Postav si sen! 2021

reklama

Přečtěte si také