Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

20 tipů, jak vyrobit super dárky pro děti. Vtipné a za babku

Nechcete z nějakého důvodu za vánoční dárky utrácet nebo jste se rozhodli, že tentokrát obdarovávání dětí neodbudete pouhým nákupem v obchoďáku? Přinášíme tipy, jak vlastnoručně vyrobit dárky, které pod stromečkem zaručeně potěší.
Vydáno: 15.12.2015
Nejedno dětské vánoční přání můžete splnit i bez přehnaných výdajů. Podívejte se jak.
Nejedno dětské vánoční přání můžete splnit i bez přehnaných výdajů. Podívejte se jak. Autor: Thinkstockphotos.co.uk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hlavně menší děti nebudou řešit, jestli jste dárek, který našly pod stromečkem, vyrobili nebo koupili. U těch starších by to ale mohl být problém, zaměřují se totiž i na značky, které vidí u spolužáků nebo v reklamě. Některé handmade dárky jsou docela pracnou záležitostí, my vám ale ukážeme hlavně takové, k jejichž výrobě není potřeba extra velké zručnosti. Materiál na hračky pro děti hledejte všude kolem sebe a nebojte se recyklovat to, co už nepotřebujete. Ze starých rukavic můžete vykouzlit prstové loutky, karton na vyhození nařežte, domalujte na něj obrázky nebo nalepte fotografie členů rodiny a máte originální pexeso nebo domino. Nebo můžete zkusit připravit cédéčko, na kterém vyprávíte nebo čtete pohádky, které mají vaše děti nejraději.

Podívejte se do naší fotogalerie, dalších 20 tipů najdete v ní. Při plánování výroby vánočních překvapení ale nezapomínejte, že dárek by měl být, vedle toho, že potěší, i bezpečný.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Spousta krásných vánočních dárků se dá připravit během jednoho odpoledne

Originální dárky na poslední chvíli


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama