Bydlení

15. prosince 2015 05:16

Klára Beščecová

20 tipů, jak vyrobit super dárky pro děti. Vtipné a za babku

Nechcete z nějakého důvodu za vánoční dárky utrácet nebo jste se rozhodli, že tentokrát obdarovávání dětí neodbudete pouhým nákupem v obchoďáku? Přinášíme tipy, jak vlastnoručně vyrobit dárky, které pod stromečkem zaručeně potěší.

Hlavně menší děti nebudou řešit, jestli jste dárek, který našly pod stromečkem, vyrobili nebo koupili. U těch starších by to ale mohl být problém, zaměřují se totiž i na značky, které vidí u spolužáků nebo v reklamě. Některé handmade dárky jsou docela pracnou záležitostí, my vám ale ukážeme hlavně takové, kjejichž výrobě není potřeba extra velké zručnosti. Materiál na hračky pro děti hledejte všude kolem sebe a nebojte se recyklovat to, co už nepotřebujete. Ze starých rukavic můžete vykouzlit prstové loutky, karton na vyhození nařežte, domalujte na něj obrázky nebo nalepte fotografie členů rodiny a máte originální pexeso nebo domino. Nebo můžete zkusit připravit cédéčko, na kterém vyprávíte nebo čtete pohádky, které mají vaše děti nejraději.

Podobné články

Podívejte se do naší fotogalerie, dalších 20 tipů najdete vní. Při plánování výroby vánočních překvapení ale nezapomínejte, že dárek by měl být, vedle toho, že potěší, i bezpečný.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky výroba

Přečtěte si také