Jak na to

2. prosince 2016 11:00

Markéta Zídková

Jak přezimovat kaktusy poradí Váš Prima Receptář

Sledujte v neděli 4. prosince 2016 v 11.50 na Primě.

Naše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Starost o kaktusy a sukulenty má svá pravidla, záleží především na tom, odkud pocházejí. Štědrý den se blíží a je čas koupit vánoční stromeček. Jak ho správně vybrat, přesunout do tepla a usadit do stojanu? A co letos zkusit vánoční stromeček v květináči, který můžete na jaře zasadit do zahrady? Starost o perské kočky není jen tak. Čím je krmit a jak se správně starat o jejich srst, poradí chovatel Jiří Slabý. Co je to stratifikace a proč je důležitá pro úspěšnou výsadbu semen?

Adventní dekorací nebo ozdobou na stromeček může být krásný andílek z žíhaného drátku. Chytrá elektroinstalace ulehčí práci a nervy nejednomu z nás. Můžete díky ní například vypnout cestou do práce z telefonu žehličku, která omylem zůstala zapojená v zásuvce. Oblíbená listárna s panem Václavem Větvičkou přinese i tentokrát odpovědi na zvídavé dotazy diváků. A na závěr se inspirujeme ve Finsku. Pan Pavel Hofrichter prozradí některé informace o saunách a správném saunování.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také