Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Ty nejkrásnější vánoční věnce si vytvoříte sami. 20 věnců pro inspiraci

Našli jsme pro vás krásné, ale jednoduché inspirace na vánoční věnce, které zvládne vyrobit každý.
Vydáno: 27.11.2015
Inspirace
Inspirace Autor: All
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ač mají v Čechách hlavní slovo věnce adventní, které leží na jídelních stolech, aby na nich hospodyňky mohly každou neděli zapálit jednu svíčku, v předvánoční době najdou uplatnění i další věnce s vánoční tematikou. Svoje místo mají na vstupních dveřích do bytu, ale i na zdi místo obrazu. Nejsou na nich svíčky, takže nabízejí daleko více možností, jak je vyzdobit.

Ten pravý vánoční věnec lze vyrobit téměř z čehokoliv, našli jsme pro vás inspiraci z papíru, vlny, dřeva, sušených květů, ale samozřejmě i z vánočních ozdob. Záleží jen na vás, vaší šikovnosti a vkusu, do kterého se pustíte. Samozřejmě, že věnec si můžete i koupit, ale zkuste investovat svůj čas do výroby vlastního.

Rudé vánoční koule vypadají velmi dobře zkombinované s malými klubíčky zelené vlny. Víc druhů klubíček zajistí rozmanitost. Foto:

Rudé vánoční koule vypadají velmi dobře zkombinované s malými klubíčky zelené vlny. Víc druhů klubíček zajistí rozmanitost.

Třeba se budete i chvilku trápit, ale nakonec zjistíte, že ten váš je nejkrásnější a že jste si při jeho výrobě krásně vyčistili hlavu. A to se hodí nejen v době předvánoční.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Odličovací polštářky imitují sníh. Svíčky do nich nedávejte, ale své místo najde věnec na dveřích

Krok za krokem: Vyrobte si rychlý adventní věnec z odličovacích tamponů

Hotovo, teď ještě popřemýšlejte o tom, jak věnec dozdobit. My jsme zkusili stužku, vhodné jsou ale třeba i přírodní materiály.

Snadno a levně: Vyrobte si adventní věnec z novin či letáků


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama