reklama

Vánoce jsou přede dveřmi: Už teď si můžete vyzdobit vstup do domu i zahradu

Simona Sedláčková
9. listopadu 2019
Víte, jak všichni sousedi i kolemjdoucí poznají, že už se těšíte na Vánoce? Podle vašeho nazdobeného vchodu! Na vstupní dveře pověste krásný věnec, truhlíky na oknech naplňte chvojím a do okem pověste hvězdy. Máme pro vás perfektní tipy na předvánoční výzdobu.
reklama

Vánoční výzdoba by neměla začínat až za dveřmi vašeho domu, vaši vánoční náladu by měla prozrazovat už branka do zahrady, vchodové dveře, okna, schody, a dokonce i zahrada.

Vánoce začínají přede dveřmi: dřevěné městečko

Dřevěné palety jsou opravdu vděčný materiál na nejrůznější dekorace vprůběhu celého roku, ale na Vánoce se snimi můžete doslova vyřádit. Vezměte do ruky motorovou pilu a dejte se do díla.

Vánoce začínají přede dveřmi: nazdobená okna

Parapety oken bývají po celé léto plné květin vtruhlících, ale ani spříchodem zimního období by neměly zůstat prázdné. Stačí trochu chvojí a pár dřevěných nebo umělohmotných ozdob a vaše okna se celá vánočně rozzáří.

Vánoce začínají přede dveřmi: obří vázy

Prostor před vchodovými dveřmi si o okázalou dekoraci přímo říká. Velké vázy zakoupíte vhobby marketech i vzahradních centrech, ale skvěle je nahradí i plechový kbelík.

Vánoce začínají přede dveřmi: lucerny zářící i nazdobené

Rozsvícené lucerny jsou nádherné, ale stejně tak je můžete využít jako malou vitrínku na vánoční dekorace. Nasypte do nich malé kouličky nebo do lucerny naaranžujte vánoční květinovou vazbu.

Vánoce začínají přede dveřmi: věnce na dveře

Ještě před pár lety byly vánoční vítací věnce na dveřích spíše výjimkou. Dnes se situace obrátila a holé dveře byste vadventním čase hledali možná marně.

Vánoce začínají přede dveřmi: nazdobené bedničky

Dřevěné bedýnky i malé bedničky přímo lákají kvyužití při výrobě vánočních dekorací. Dají se použít jako poličky na stěnu i jako truhlíky.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama