Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

17 skvělých nápadů pro malé zahrádky

Toužíte po krásné zahradě, ale nemáte dostatečné prostory? Nevadí! Připravili jsme pro vás několik tipů, které i ty nejmenší zahrádky promění v krásný prostor pro odpočinek nebo zahradničení. Navíc se nejedná o nákladné položky.
Vydáno: 12.07.2018
Nezapomeňte na stropní prostory – zde můžete zavěsit květináče a pěstovat vaše oblíbené bylinky, které nejenom provoní vaši zahradu, ale můžete je také využít v kuchyni.
Autor: istockphoto.com Nezapomeňte na stropní prostory – zde můžete zavěsit květináče a pěstovat vaše oblíbené bylinky, které nejenom provoní vaši zahradu, ale můžete je také využít v kuchyni.

Rádi byste na své zahrádce květiny, zeleninu či bylinky? Ale nevíte si rady, kam s nimi? Máme pro vás tipy, jak zahradničit i na malých prostorech. Pointou je využít místo co nejefektivněji. Inspiraci, jak toho docílit, najdete v naší galerii.

Nebo si na své zahrádce chcete jednoduše oddychnout? Pro odpočinek a relaxaci člověk potřebuje ale své soukromí. Zvláště před zvědavými sousedy. I pro zútulnění vaší zahrádky máme několik tipů.

Článek je zařazen v: zahrada , vychytávky , DIY , terasa , květináče

reklama