Bydlení

19. září 2023 11:44

Josef Šťastna

Bydlení Daniely Písařovicové: Než se přestěhovala k Brzobohatému, tak byt zařizovala sama

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se vzali

Moderátorka Daniela Písařovicová (44) o víkendu oznámila, že si vzala za manžela hudebníka Ondřeje Brzobohatého (40) a bude užívat slavné příjmení. S manželem obývají byt v centru Prahy. Původní bydlení, které měla na Žižkově, prošlo velkou proměnou.

Daniela Písařovicová (dnes už Brzobohatá) nepatří k lidem, kteří mají potřebu veřejnosti sdělovat všechny podrobnosti z rodinného života. Přesto novinářům z Blesku prozradila, že k Ondřejovi Brzobohatému se přestěhovala na jaře roku 2023. Původní byt, který měla na Žižkově kousek od známé televizní věže, nabídla k pronájmu.

Ideální lokalitu hledala tři roky. Než se do bytu přestěhovala, bylo nutné, aby prošel rozsáhlou rekonstrukcí. „Z původního bytu zůstaly jen obvodové zdi a parkety, které jsem nechala taky zrenovovat,“ uvedla pro magazín Dům a zahrada s tím, že tehdy žádného architekta nepotřebovala, že si téměř všechno vymyslela a zrealizovala sama.

„Moc mi pomohla kamarádka Jana, která se mnou jezdila po obchodech a kombinovala různé kusy nábytku tak, aby vytvářely útulný domov. A i když jsem zpočátku na pár věcí, které navrhovala, nadšeně nekývala, jsem ráda, že jsem ji poslechla,“ doplnila s úsměvem okouzlující moderátorka, která v bytě nejvíce milovala šatnu, kam se vešlo vše, co mladá dáma potřebuje.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Agáta Hanychová

Ondřej Brzobohatý žil na Smíchově

Ondřej Brzobohatý původně žil u Vltavy na Smíchově. Byt obýval se svou bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou. Po bouřlivém rozchodu, kdy Kuchařová za každou cenu trvala na církevním ukončení sňatku, se bývalí manželé dohodli, že byt prodají. Zřejmě to bylo jediné smírné řešení.

Mezonet o celkové ploše 190 metrů čtverečních a dispozici 4+1 si dvojice pořídila v roce 2018, tedy v době, kdy vztah byl ještě zalitý sluncem. Tehdy za něj podle Blesku dali 25 milionů korun. Podle oslovených realitních makléřů na pozdějším prodeji nemovitosti určitě neprodělali.

Pro Ondřeje a Danielu veselkou začala zcela nová kapitola. Nedaleko Malostranského náměstí našli společný nový domov a oba věří, že jednou v krásném bytě bude radost rozdávat i vytoužené miminko.

Podívejte se také, jak bydlí Roman Skamene:

Zdroj: Blesk, web Blesk.cz a magazín Dům a zahrada


Přečtěte si také