Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

10 nejkrásnějších výhledů z hotelových pokojů

Máte rádi cestování a rádi objevujete nejrůznější kouty světa?
Vydáno: 10.08.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Během cestování se ve většině případů nevyhnete bydlení v hotelu. Mnoho lidí zde hledá kvalitu, ať už je to z toho důvodu, že mají peněz nazbyt a cena pro ně není tak podstatná, nebo si jednoduše potrpí na komfortní a pohodlné zázemí, ve kterém se budou cítit jako doma.

Jedním z požadavků hostů, který může velmi výrazně ovlivnit cenu hotelového pokoje, je výhled z oken. Za výhled na moře, pěknou scenérii nebo historickou památku jsou lidé ochotni utratit nemalé peníze. Hotely toto vědí, a proto své klienty rozmazlují a připravují pro ně ty nejlepší výhledy na centra měst, architektonické památky a přírodní úkazy.

Ubytování v takových pokojích není rozhodně levnou záležitostí. Vy se ale díky nám můžete podívat na 10 nejkrásnějších výhledů z hotelových pokojů, které jsme pro vás sesbírali z celého světa.

Mohlo by vás zajímat:

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost

Tak kterou si vyberete?

Jedna místnost 18x jinak. Pohráli jsme si s barvami

Kam s ním? Pod dveře

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Ochlaďte se s úsměvem!

Je libo zubní protézu nebo dinosaura? Nápaditá tvořítka na led


Článek je zařazen v:

reklama