Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Nechat dveře otevřené...
Vydáno: 13.07.2014
Kam s ním? Pod dveře
Kam s ním? Pod dveře Autor: Otherside.gr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Potřebujete trochu vyvětrat? Chcete být více v kontaktu s lidmi v druhé místnosti? Důvodů, proč je někdy třeba nechat dveře otevřené, může být mnoho. Abychom toho docílili, je zbytečné vymýšlet složitá a krkolomná řešení. Zapomeňte na provázky a židli zaklíněnou mezi kliku a podlahu. Řešení je opravdu jednoduché a může být i elegantní a nápadité.

Naši předci si pomáhali jednoduchým kolíkem s hrubým opracováním. Proč ne? Někde u vrat do dvora či dveří do zázemí, kam nám nepřijde žádná návštěva, to může být nejsnazší východisko. Jinde je ale lépe se dopředu připravit a nachystat pro sebe a třeba i pro případnou návštěvu něco, čím můžeme vyjádřit svůj osobitý styl, přehled, vtip a třeba i důmysl.

Nemusíte hned sedat za rýsovací prkno. Využijte nápadů, které se již osvědčily, a vždy návštěvníky místnosti, do které jsou dveře otevřené, mile překvapily a někdy dokonce i zaskočily. Ostatně, právě taková zarážka dveří se může stát příjemným tématem pro rozvinutí neformální stránky rozhovoru. A i to může být jeden z důvodů, proč si malou užitečnou věcičku pořídit.

Mrkněte se na pár nápaditých zarážek pod dveře, kterými si lidé mohou zpestřit místnost. Která z nich se vám líbí nejvíc?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel

Stará zrcadla v moderním interiéru

Odložte si, prosím

Odložte si. Nápadité kousky do vaší předsíně

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama