Bydlení

13. července 2014 06:00

Markéta Zídková

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Nechat dveře otevřené...

Potřebujete trochu vyvětrat? Chcete být více v kontaktu s lidmi v druhé místnosti? Důvodů, proč je někdy třeba nechat dveře otevřené, může být mnoho. Abychom toho docílili, je zbytečné vymýšlet složitá a krkolomná řešení. Zapomeňte na provázky a židli zaklíněnou mezi kliku a podlahu. Řešení je opravdu jednoduché a může být i elegantní a nápadité.

Naši předci si pomáhali jednoduchým kolíkem s hrubým opracováním. Proč ne? Někde u vrat do dvora či dveří do zázemí, kam nám nepřijde žádná návštěva, to může být nejsnazší východisko. Jinde je ale lépe se dopředu připravit a nachystat pro sebe a třeba i pro případnou návštěvu něco, čím můžeme vyjádřit svůj osobitý styl, přehled, vtip a třeba i důmysl.

Nemusíte hned sedat za rýsovací prkno. Využijte nápadů, které se již osvědčily, a vždy návštěvníky místnosti, do které jsou dveře otevřené, mile překvapily a někdy dokonce i zaskočily. Ostatně, právě taková zarážka dveří se může stát příjemným tématem pro rozvinutí neformální stránky rozhovoru. A i to může být jeden z důvodů, proč si malou užitečnou věcičku pořídit.

Mrkněte se na pár nápaditých zarážek pod dveře, kterými si lidé mohou zpestřit místnost. Která z nich se vám líbí nejvíc?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také