Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Brody house v Budapešti je samá výstava a večírek

Některé hotely nabízejí sterilní luxus, v jehož důsledku hosté ztrácejí pojem o tom, zda se nacházejí v Tokiu nebo Berlíně. Jeden hotel v centru Budapešti se tomuto obyčeji vzepřel.
Vydáno: 20.09.2014
Dům nezapře původ v 19. století
Dům nezapře původ v 19. století Autor: archiv Brody House
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Boutique Hotel Brody House v centru Budapešti kombinuje zábavu s ubytováním. Všechno je tu trochu jinak než obvykle. Hotel situovaný v nově zrekonstruovaném historickém domě z 19. stol. je pojatý jako galerie výtvarného umění vystavující díla domácích i zahraničních umělců. Turisům se tak nabízí při poznávání maďarské metropole opustit zaběhnuté mainstreamové vzorce.

Součástí Brody House jsou ateliéry umělců, galerie i místo k pořádání kulturních akcí. V hotelové části je k dispozici 11 pokojů a apartmánů. Jistě, je poněkud eklektický, nicméně recenze zmiňují přátelskou atmosféru a jedinečné zařízení interiérů. Ocení jej rodiny i odvázaní byznysmeni. Hosté popisují, že si v Brody připadají jako na víkendovém výjezdu s kamarády obohaceném o kulturní program.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Dům jistí ocelové skoby

Žili byste v domě, který visí na hraně útesu?

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

"Věřte svým instinktům a zařiďte si domov tak, jak vám to vyhovuje," říká Eimear Nic an Bhaird z Dublinu

Majitelka bytu miluje design. A ještě k tomu retro

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama