Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Bydlení na Blízkém východě: Apartmány, kde chladí klimatizace i barvy

Navštívili jsme jeden z domů plných nádherných apartmánů. Pojďte se podívat, jak se v nich žije!
Vydáno: 29.12.2016
Interiéroví architekti od společnosti MBDS umí prostor zabydlet a přitom mu ponechat jeho vzdušnost

O zemích na východním pobřeží Středozemního moře slýcháme často jen ve zpravodajských pořadech. Ne každá oblast je ale v tomto regionu zasažena válkou. Například Ammán v Jordánsku zůstává stále vznosným městem, které dokáže nabídnout tu nejvyšší kvalitu bydlení. Ammán je hlavním městem Jordánska, žijí v něm přes 4 miliony obyvatel. V rozlehlém městě nedaleko Mrtvého moře tak můžete najít vedle tradičních obydlí i domy s tím nejvyšším mezinárodním standardem.

Kuchyně není příliš velká, ale bohatě dostačuje. Nabízí i příjemné barové posezení, které osvětlují lampy evokující zručnost zdejších kovotepců Foto: Kuchyně není příliš velká, ale bohatě dostačuje. Nabízí i příjemné barové posezení, které osvětlují lampy evokující zručnost zdejších kovotepců. Foto: James McDonald

Zainvestovala tu i společnost Campbell Gray, která provozuje v několika zemích nejen hotely, ale i apartmány pro dlouhodobější užívání. Aby se v nich dobře bydlelo, musí se pochopitelně vybavit vším potřebným. Byty, které navštívíme v naší obrazové galerii, se nacházejí v jednom ammánském domě, který má na střeše pochopitelně soukromý bazén a slunnou terasu. V interiérech pak naleznete veškerý elektronický standard, špičkový nábytek a pochopitelně i nutnou klimatizaci.

Obývací prostor je řešen velkolepě a všude se dá pohodlně usadit
Obývací prostor je řešen velkolepě a všude se dá pohodlně usadit
James McDonald

Přes všechny výdobytky moderní techniky však interiéroví designéři z firmy Martin Brudnizky Design Studio společně s odborníky ze společnosti Campbell Gray Living mysleli na to, že je dobré pomoci chladivému pocitu také vnitřním vybavením místností. Naleznete tu tedy stěny, které jsou vyvedeny ve světlých barvách, aby ani při slunečním žáru v sobě neakumulovaly teplo, a odstíny modré na nábytku a dalším vybavení ve vás evokují chladivý dotek průzračné a čisté vody. Tmavá podlaha pak příjemně kontrastuje s bílou okolo a světlými koberci a navíc, když se slunečními paprsky ohřeje, můžete po ní chodit i bosí.

I když jde o byty v krajině prohřáté sluncem, určitě by neudělaly ostudu ani jinde na světě, ba naopak! Dýchá z nich svěží a veselá atmosféra okořeněná příjemným luxusem.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Toto je poslední snímek v galerii zachycující výše zmiňované posuvné dveře

Majitelka domu chce šokovat hosty. Luxusem a výstředností. Když se ty dveře otevřou...

Čtyři spřátelené páry si postavily své letní bungalovy vedle sebe

Čtyři kamarádi, čtyři bungalovy na jednom pozemku

Stavět bez bagru je svého druhu projev respektu ke krajině

Norská chata stojí z kopce


Reklama
Článek je zařazen v: Blízký východ, apartmány, Ammán, Jordánsko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama