Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Byt Roberta De Nira je na prodej. Téměř za 40 milionů dolarů

Robert De Niro obýval jeden z nejhezčích newyorských bytů.
Vydáno: 02.06.2015
Majitel chce byt prodat, a tak si Robert De Niro musí v New Yorku najít nové bydlení
Majitel chce byt prodat, a tak si Robert De Niro musí v New Yorku najít nové bydlení Autor: www.thejournal.ie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Manhattanu, ve čtvrti West Village, poblíž ulic West Side Highway a Hudson River Greenway se nachází adresa Perry St. 165. Na vrcholu této budovy je extrémně velký byt, který je znám jako jeden z nejkrásnějších podkrovních bytů v New Yorku.

Je jasné, že byt musí být unikátní, protože určitě není jednoduché zaujmout herce Roberta de Nira, ale právě on si tento byt pronajal v roce 2012. Podle deníku New York Post mu tehdy vyhořel byt na Upper West Side.

V té době byl byt k pronájmu za přibližně 80 tisíc dolarů měsíčně, což je zřejmě také cena, kterou platil De Niro. Nyní se však majitel rozhodl, že mezonetový ateliér prodá. A tak je byt s pěti ložnicemi a čtyřmi koupelnami je na trhu za cenu blížící se 40 milionům dolarů. Přesněji za 39,8 milionů dolarů, což je podle současného kurzu České národní banky 962,5 milionů korun.

Ateliér má podlahovou plochu větší než 1000 čtverečních metrů. Součástí bytu je i vybavení, včetně například skleněných podlah. K bytu pak patří také garáž o velikosti 280 čtverečních metrů, kam se vejde sedm aut.

V tak luxusním bytě nemůže chybět krb a ani obrovská šatny s okny. V koupelně pak najdete parní lázeň.

A ani tím výčet samozřejmě nekončí, můžeme zmínit ještě knihovnu, domácí kancelář, jídelnu pro slavnostní příležitosti, kuchyni s jídelnou, přípravnu a spíž jako samostatnou místnost.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Dům má čtyři ložnice a šest koupelen

Tom Cruise má novou misi: Prodat svůj milovaný dům za 1,3 miliardy korun

Trysky rozdělují proud vody do desítek spirál

Tenhle vodovodní kohoutek vás nadchne. Je krásný a ještě šetří vodu

Článek je zařazen v: Robert de Niro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama