Bydlení

2. června 2015 05:36

Markéta Zídková

Byt Roberta De Nira je na prodej. Téměř za 40 milionů dolarů

Robert De Niro obýval jeden z nejhezčích newyorských bytů.

Na Manhattanu, ve čtvrti West Village, poblíž ulic West Side Highway a Hudson River Greenway se nachází adresa Perry St. 165. Na vrcholu této budovy je extrémně velký byt, který je znám jako jeden z nejkrásnějších podkrovních bytů v New Yorku.

Je jasné, že byt musí být unikátní, protože určitě není jednoduché zaujmout herce Roberta de Nira, ale právě on si tento byt pronajal v roce 2012. Podle deníku New York Post mu tehdy vyhořel byt na Upper West Side.

V té době byl byt k pronájmu za přibližně 80 tisíc dolarů měsíčně, což je zřejmě také cena, kterou platil De Niro. Nyní se však majitel rozhodl, že mezonetový ateliér prodá. A tak je byt s pěti ložnicemi a čtyřmi koupelnami je na trhu za cenu blížící se 40 milionům dolarů. Přesněji za 39,8 milionů dolarů, což je podle současného kurzu České národní banky 962,5 milionů korun.

Ateliér má podlahovou plochu větší než 1000 čtverečních metrů. Součástí bytu je i vybavení, včetně například skleněných podlah. K bytu pak patří také garáž o velikosti 280 čtverečních metrů, kam se vejde sedm aut.

V tak luxusním bytě nemůže chybět krb a ani obrovská šatny s okny. V koupelně pak najdete parní lázeň.

A ani tím výčet samozřejmě nekončí, můžeme zmínit ještě knihovnu, domácí kancelář, jídelnu pro slavnostní příležitosti, kuchyni s jídelnou, přípravnu a spíž jako samostatnou místnost.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také