Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Tom Cruise má novou misi: Prodat svůj milovaný dům za 1,3 miliardy korun

Tady byl Tom Cruise doma. Téměř 20 let si užíval soukromí na ranči v horách v Coloradu. Teď ho prodává za neuvěřitelných 1,3 miliardy korun.
Vydáno: 05.12.2014
Dům má čtyři ložnice a šest koupelen
Autor: Sotheby’s International Realty Dům má čtyři ložnice a šest koupelen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tom Cruise má tento rok dvě mise: jednak točí páté pokračování filmové řady Mission Impossible, jednak se rozhodl rozloučit se s domem na nádherném místě v horách v Coloradu u vyhlášeného lyžařského střediska Telluride. Dovolíme si tvrdit, že to pro něho zřejmě není jednoduché rozhodnutí – dům si pořídil se svou druhou ženou Nicole Kidman a nechal si ho i po rozvodu. Přečkal s ním i jeho třetí manželství s Penelope Cruz, i čtvrté s Katie Holmes (poprvé byl Cruise ženatý s Mimi Rogersovou). V tomto domě přišlo na svět jeho jediné biologické dítě, dcera Suri, kterou má Tom Cruise s Katie Holmes – celá rodina zde strávila v soukromí první měsíce života malé holčičky.

Dům je uprostřed přírody, soukromí mu zajišťuje pozemek o rozloze 298 akrů, má vlastní bránu do národního lesa Uncompahgre National Forest. Vlastní dům o rozloze 929 m2 má čtyři ložnice, šest koupelen, knihovnu, posilovnu a nechybí kulečník. Hostinský dům je skromnější, rozloha 149 m2 je rozdělena mezi tři ložnice a tři koupelny. Majitelé si doma mohou zahrát tenis na vlastním kurtu, hokej na ledě i basket.

Důvod prodeje: Tom Cruise zde nemůže trávit dostatek času. Práce je holt práce.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Posuvné dveře dělají z vyhlídky terasu nebo obývací pokoj

Dům se maximálně otevřel okolní krajině, přesto je útulný

Je to opravdu původní budova, nebo replika?

Může kamenná budova viset ve vzduchu?

Aby kvetl na Vánoce, měl by začít kvést začátkem adventu

Už vám kvete vánoční kaktus? Pak ho nestěhujte!

Článek je zařazen v:
Reklama