Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Chuck Norris prodává své sídlo, takhle to u něj vypadá

Chucka Norrise známe všichni. Tento americký herec a mistr bojových umění se proslavil především hlavní rolí v seriálu Walker, Texas Ranger, kde bojoval s veškerým bezprávím.
Vydáno: 26.09.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál mu vynesl nejen popularitu, ale současně se stal i oblíbeným námětem vtipů. Jejich autoři si utahují především z Chuckovy domnělé dokonalosti a schopnosti postavit se těm nejtěžším překážkám. Dnes snad již neexistuje nikdo, kdo by neznal alespoň jeden vtip s Chuckem Norrisem.

Nutno říci, že povolání akčního herce mu kromě slávy přineslo i značný příliv financí. Nyní se Chuck Norris zbavuje jednoho ze svých domů, který prodává za 1,2 milionu dolarů. Nový majitel si tak v Dallasu převezme luxusní sídlo, kde nechybí tělocvična, kino ani bazén. Podívejte se, jak bydlel muž, který už bude navěky ve světě kinematografie zapsán jako legenda akčních karate filmů.

Mohlo by vás zajímat:

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Dům jistí ocelové skoby

Žili byste v domě, který visí na hraně útesu?

Jen se rozjet. Obyvatel tohoto bytu frčí životem jako o závod.

Nacpěte si auťáky do bytu

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama