Bydlení

1. října 2014 05:10

Markéta Zídková

Nacpěte si auťáky do bytu

Pro milovníky aut, kteří se bez nich neobejdou ani na minutu.

Láska k autům nechodí někde po horách, ta se prohání všude, kde to solidní povrch dovolí. A byt nemusí být výjimkou! Jen na to musíte jít chytře a pak si doma budete moct hodit v pořádným bouráku třeba šlofíka. Moderní interiéry totiž snesou leccos, zvlášť když jde o kvalitní zpracování. Takové nabízejí nejrůznější firmy a pro své zákazníky vyrobí i téměř nemožné, například nábytek vytvořený z automobilových karoserií.

Ovšem není to jen vyklepaný plech a záplatované prosezené čalounění z dlouhých cest. Jsou to často precizně vypolírované části kapoty těch nejluxusnějších a legendárních značek. Tak si může vaše pozadí okusit posezení v kufru legendárního Brouka nebo hupsnout do peřin pěkně načechraných ve slavném Mercedesu.

Ovšem tím nabídka nekončí. Kdo pořádný káry miluje, tak se klidně doma při soukromé oslavě pochlubí Rolls-Roycem, který skvěle poslouží jako barový pult. Pozvánky na party rozešle třeba od psacího stolu seskládaného z kapoty přepychového sporťáku. A jestli si potřebuje přisvítit, tak to udělá jedině stylově – pneumatikou.

A komu tohle vše nestačí, máme pro něj z „bytového parkoviště“ originální jaguáří knihovnu, u které se však může stát, že vám prorazí při rozjezdu strop!

Čí srdce jednou propadlo zvuku motoru, toho oči nevydrží bez dávky pravidelného pohledu na fascinující karoserii, a kdo vůni benzinu a nafty potřebuje k životu nepřetržitě alespoň v mikroskopické dávce, má šanci! Auta do bytu ve všelijaké formě vměstnat lze a vůbec nemusí jít o pomačkané vraky, z kterých padá bláto a kape olej.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také