Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nacpěte si auťáky do bytu

Pro milovníky aut, kteří se bez nich neobejdou ani na minutu.
Vydáno: 01.10.2014
Jen se rozjet. Obyvatel tohoto bytu frčí životem jako o závod.
Autor: DigsDigs.com Jen se rozjet. Obyvatel tohoto bytu frčí životem jako o závod.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Láska k autům nechodí někde po horách, ta se prohání všude, kde to solidní povrch dovolí. A byt nemusí být výjimkou! Jen na to musíte jít chytře a pak si doma budete moct hodit v pořádným bouráku třeba šlofíka. Moderní interiéry totiž snesou leccos, zvlášť když jde o kvalitní zpracování. Takové nabízejí nejrůznější firmy a pro své zákazníky vyrobí i téměř nemožné, například nábytek vytvořený z automobilových karoserií.

Ovšem není to jen vyklepaný plech a záplatované prosezené čalounění z dlouhých cest. Jsou to často precizně vypolírované části kapoty těch nejluxusnějších a legendárních značek. Tak si může vaše pozadí okusit posezení v kufru legendárního Brouka nebo hupsnout do peřin pěkně načechraných ve slavném Mercedesu.

A zase ten Brouk, tentokrát v lidovém provedení třeba pro dva zamilované.
Autor: Chairsdesign.net A zase ten Brouk, tentokrát v lidovém provedení třeba pro dva zamilované.

Ovšem tím nabídka nekončí. Kdo pořádný káry miluje, tak se klidně doma při soukromé oslavě pochlubí Rolls-Roycem, který skvěle poslouží jako barový pult. Pozvánky na party rozešle třeba od psacího stolu seskládaného z kapoty přepychového sporťáku. A jestli si potřebuje přisvítit, tak to udělá jedině stylově – pneumatikou.

 

A komu tohle vše nestačí, máme pro něj z „bytového parkoviště“ originální jaguáří knihovnu, u které se však může stát, že vám prorazí při rozjezdu strop!

Čí srdce jednou propadlo zvuku motoru, toho oči nevydrží bez dávky pravidelného pohledu na fascinující karoserii, a kdo vůni benzinu a nafty potřebuje k životu nepřetržitě alespoň v mikroskopické dávce, má šanci! Auta do bytu ve všelijaké formě vměstnat lze a vůbec nemusí jít o pomačkané vraky, z kterých padá bláto a kape olej.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Pás jak od tanku a přece jde o výrobek ryze mírumilovný – křeslo. Vtipný design navíc umožňuje křeslu snadný přesun po místnosti.

20 originálních křesel. Sedli byste si?

Do mini bytu Adama Rujbra se vejdou i krbová kamna

Podívejte se, jak architekt dostal na 21 m2 kuchyň, obývák i ložnici

Článek je zařazen v:
Reklama