Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Chytré nápady, jak pověsit věci na zeď

Jsou krásné, jsou praktické a jsou cenově dostupné. Chytré vychytávky, které rozšíří váš životní prostor.
Vydáno: 11.04.2014
Ukliďte ho. Kolo můžete zavěsit i horizontálně
Ukliďte ho. Kolo můžete zavěsit i horizontálně Autor: www.cycloc.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo by nesnil o tom, mít při vaření po ruce bylinkovou zahrádku? Bez ohledu na to, jak je vaše kuchyň řešená, se sny mohou stát realitou. Létající květináče Boskke jsou zavěšené ze stropu, takže kořeny bylinek nebo květin jsou nahoře a listy visí dolů. Netrapte se tím, jak to funguje, zkuste se spokojit s faktem, že rostlinám se líbí, když jde voda rovnou ke kořenům.

Nebo si rovnou pořiďte květinový obraz. Květiny si musíte pořídit sami, ale rám dodá firma Wallflower.

Kam s rybičkami, když do obyváku už další stolek s akvárkem prostě nenarvete? Na strop nikoliv, ale na stěnu do akvária od německé firmy Systhetikpark.

A jízdní kolo? Největší oříšek? I ten lze celekm elegantně vyřešit s anglickými držáky na kolo Cycloc. Jejich genialita spočívá v nenápadnosti a jednoduchosti upevnění na zeď. Nevyžadují skoro žádné místo a navíc i pěkně vypadají. Tak proč si ze zavěšeného kola neudělat něco jako originální uměleckou instalaci? Pojďte se podívat, jak si můžete vylepšit svůj domov:

Článek je zařazen v:
Reklama