Bydlení

12. června 2015 12:35

Markéta Zídková

Dejte starým i novým betonovým plochám novou tvář a dotvořte je stylovými doplňky

Rychlá změna.

V jednom dni můžete změnit plochy kolem domu nebo v interiéru. Tímto způsobem dokážeme oživit staré, ale i nové betonové plochy. K nejpoužívanějším a nejvděčnějším materiálům patří říční oblázky, které při citlivém zpracování dokážou vytvořit úžasnou strukturu pohledových svislých ploch. Jako jedni z mála dokážeme vylít svislice a schodové stupně tak, aby byla zvýrazněna přirozená krása oblázků.

Použitými materiály jsou říční nebo mramorové oblázky. Plochy a schodiště jsou nejenom hezké, ale i dlouhodobě funkční. Jako velmi vhodný doplněk ploch a schodišť vám mohou posloužit obaly na květináče, truhlíky, vázy, domovní čísla volná i s podkladovými deskami v různých barvách i tvarech. Truhlíky vyrábíme rozměrově přizpůsobené typizovaným plastovým truhlíkům a tyto již osazené můžeme do obalů jednoduše vložit. Obrovskou výhodou tohoto řešení je vysoká odolnost vůči větru mrazu a jiným rozmarům počasí. Toto řešení umožňuje využívat naše výrobky celoročně. V námi vyráběném sortimentu si můžete vybrat od malých obalů ve tvaru kostky o straně 10 cm až po vázy o výšce 125 cm.

Podívejte se na využití kamínků:

Pokud máte jiné přání, neváhejte nás kontaktovat a spolu nalezneme vhodné řešení vašich požadavků. Každá věc poptávaná mimo našich běžných výrobků je pro nás výzvou. Všechny naše výrobky jsou lité ručně a každý výrobek je tím pádem originál. Naše dekory na výrobcích jsou od veselých a teplých kombinací barev přes neutrální a komorně laděné kombinace jak do interiéru, tak do exteriéru. Hodí se do vstupních prostor hotelů, restaurací, společenských prostor. Dokážeme také oživit staré betonové květináče městských mobiliářů a vybavit interiéry, kanceláře a jiné prostory ve vámi vybraném stylu na klíč, nebo třeba jen vázičku na hrob. Začínáme vyrábět stavebnice na vylití schodů a soklový odvětraný systém – o těchto produktech více informací na dotaz. Děláme to, co těší nejen nás, ale i naše zákazníky.

www.fisobar.cz, jsme i na facebooku / fisobar

Sdílejte článek

Přečtěte si také