reklama

Díky proměně dodávky mohou cestovat. Mladý pár využil každou minutu lockdownu

Matouš Hartman
15. května 2021
Proměny dodávek na dočasné bydlení jsou čím dál tím oblíbenější. Jen někomu se ale podaří vytvořit příjemný a designový interiér. Oceňují se také vychytávky, jako jsou chytře vymyšlené úložné prostory nebo originální sprchy.
reklama

Mladý pár, Angličanka Sarah a její belgický partner Cédric, vytvořil útulné bydlení, které se hodí zejména na cestách. Sarah a Cédric využili volného času, který měli během lockdownu, a koupili si starší dodávku.

Domov na cesty

Začali pracovat na její proměně, a dokonce sní už párkrát vyjeli na kratší cesty. Doufají, že se brzy vydají do Norska a pak dále do Evropy.

Dodávka má izolaci pod dřevěným obložením, což už je u takových proměn standard. Prostoru dominuje 140 centimetrů široká postel, pod níž se skrývá úložný prostor. Praktická a minimalistická je kuchyňka, vníž je dokonce dřez. Podlaha vozu je zparket a našlo se tu místo i pro maličký gauč!

Originální koupelna

Pár do auta umístil i malý bojler, který ohřívá vodu pro venkovní sprchu. Ta se dá připevnit kzadním dveřím vozu. Pokud je potřeba soukromí, kdispozici mají Sarah a Cédric i stan, který poslouží jako neprůhledný sprchový kout.

Další zajímavé proměny dodávek:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: Norskododávkainteriérbydlenímicrolivingsprchalockdown
reklama