Bydlení

15. května 2021 08:00

Matouš Hartman

Díky proměně dodávky mohou cestovat. Mladý pár využil každou minutu lockdownu

Proměny dodávek na dočasné bydlení jsou čím dál tím oblíbenější. Jen někomu se ale podaří vytvořit příjemný a designový interiér. Oceňují se také vychytávky, jako jsou chytře vymyšlené úložné prostory nebo originální sprchy.

Mladý pár, Angličanka Sarah a její belgický partner Cédric, vytvořil útulné bydlení, které se hodí zejména na cestách. Sarah a Cédric využili volného času, který měli během lockdownu, a koupili si starší dodávku.

Domov na cesty

Začali pracovat na její proměně, a dokonce sní už párkrát vyjeli na kratší cesty. Doufají, že se brzy vydají do Norska a pak dále do Evropy.

Dodávka má izolaci pod dřevěným obložením, což už je u takových proměn standard. Prostoru dominuje 140 centimetrů široká postel, pod níž se skrývá úložný prostor. Praktická a minimalistická je kuchyňka, vníž je dokonce dřez. Podlaha vozu je zparket a našlo se tu místo i pro maličký gauč!

Originální koupelna

Pár do auta umístil i malý bojler, který ohřívá vodu pro venkovní sprchu. Ta se dá připevnit kzadním dveřím vozu. Pokud je potřeba soukromí, kdispozici mají Sarah a Cédric i stan, který poslouží jako neprůhledný sprchový kout.

Další zajímavé proměny dodávek:


Přečtěte si také