návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Díky proměně dodávky mohou cestovat. Mladý pár využil každou minutu lockdownu

matoušhartman , Vydáno: 15.05.2021
Proměny dodávek na dočasné bydlení jsou čím dál tím oblíbenější. Jen někomu se ale podaří vytvořit příjemný a designový interiér. Oceňují se také vychytávky, jako jsou chytře vymyšlené úložné prostory nebo originální sprchy.

reklama

Mladý pár, Angličanka Sarah a její belgický partner Cédric, vytvořil útulné bydlení, které se hodí zejména na cestách. Sarah a Cédric využili volného času, který měli během lockdownu, a koupili si starší dodávku.

Domov na cesty

Začali pracovat na její proměně, a dokonce s ní už párkrát vyjeli na kratší cesty. Doufají, že se brzy vydají do Norska a pak dále do Evropy.

Dodávka má izolaci pod dřevěným obložením, což už je u takových proměn standard. Prostoru dominuje 140 centimetrů široká postel, pod níž se skrývá úložný prostor. Praktická a minimalistická je kuchyňka, v níž je dokonce dřez. Podlaha vozu je z parket a našlo se tu místo i pro maličký gauč!

V dodávce se dá zařídit i improvizovaná kancelář
Autor: profimedia.cz V dodávce se dá zařídit i improvizovaná kancelář

Originální koupelna

Pár do auta umístil i malý bojler, který ohřívá vodu pro venkovní sprchu. Ta se dá připevnit k zadním dveřím vozu. Pokud je potřeba soukromí, k dispozici mají Sarah a Cédric i stan, který poslouží jako neprůhledný sprchový kout.

Další zajímavé proměny dodávek:

Uvnitř to vypadá skoro jako v obyčejné garsonce.

Holka z dodávky: Tahle slečna si vyrobila svůj ráj na čtyřech kolech a sama cestuje po světě

Tomáš Zejda si plní další sen.

LIVING TALKS: Profesionální jezdec na horském kole Tomáš Zejda procestuje s dodávkou celý svět

reklama

Článek je zařazen v: dodávka , microliving

reklama

Přečtěte si také