Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Domy slavné díky filmovým a seriálovým scénám

Nejen známí herci mají zásluhu na věhlasnosti filmů a seriálů, ve kterých působí. Nemalou roli v nich totiž má i výprava a architekti, kteří dávají interiérům a exteriérům typický ráz pro daný snímek.
Vydáno: 21.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Znáte to, ve filmu nebo seriálu vás nadchne kuchyně, obývák nebo celý domek – a chtěli byste mít taky takový. A pak si řeknete, že je to stejně jen filmová dekorace. My vám dnes ale představíme i některé domy, které nebyly jen kulisami, ale opravdu existují. Jen si prostě zahrály i ve filmu.

Zavzpomínejte si tak s námi na oblíbené filmy a seriály, pro které jsou typické domy a jiné stavby. Bez nich by to totiž nebylo vůbec ono. Umíte si vůbec představit, že by hobiti z filmové trilogie Pán prstenů bydleli v něčem jiném než v útulné hobití noře? Nebo že strašidelné sídlo rodiny Addamsovy by mělo být nějaké jiné panství?

Připomeňte si v následující fotogalerii děsivý hotel Overlook z kultovního hororu Osvícení nebo pohodový rodinný domek z „ukecaného“ seriálu Gilmorova děvčata. Zaručujeme vám, že se okamžitě budete chtít na všechny snímky znovu podívat. A proč ne? Podzim je tu a s ním i chladné sychravé večery, ke kterým se večerní film vyloženě hodí.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Je to jen na kameru

Bydlení na obrazovce: Kuchyně z vašich seriálů

Z postele máte nerušený výhled na okolní moře

Bydlete jako Nemo. Za 10 milionů dolarů můžete mít podmořský dům

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama