Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Domy slavné díky filmovým a seriálovým scénám

Nejen známí herci mají zásluhu na věhlasnosti filmů a seriálů, ve kterých působí. Nemalou roli v nich totiž má i výprava a architekti, kteří dávají interiérům a exteriérům typický ráz pro daný snímek.
Vydáno: 21.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znáte to, ve filmu nebo seriálu vás nadchne kuchyně, obývák nebo celý domek – a chtěli byste mít taky takový. A pak si řeknete, že je to stejně jen filmová dekorace. My vám dnes ale představíme i některé domy, které nebyly jen kulisami, ale opravdu existují. Jen si prostě zahrály i ve filmu.

Zavzpomínejte si tak s námi na oblíbené filmy a seriály, pro které jsou typické domy a jiné stavby. Bez nich by to totiž nebylo vůbec ono. Umíte si vůbec představit, že by hobiti z filmové trilogie Pán prstenů bydleli v něčem jiném než v útulné hobití noře? Nebo že strašidelné sídlo rodiny Addamsovy by mělo být nějaké jiné panství?

Připomeňte si v následující fotogalerii děsivý hotel Overlook z kultovního hororu Osvícení nebo pohodový rodinný domek z „ukecaného“ seriálu Gilmorova děvčata. Zaručujeme vám, že se okamžitě budete chtít na všechny snímky znovu podívat. A proč ne? Podzim je tu a s ním i chladné sychravé večery, ke kterým se večerní film vyloženě hodí.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Je to jen na kameru

Bydlení na obrazovce: Kuchyně z vašich seriálů

Z postele máte nerušený výhled na okolní moře

Bydlete jako Nemo. Za 10 milionů dolarů můžete mít podmořský dům

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama