reklama

Dřevo v kombinaci s výraznými barvami vytváří jedinečný interiér

klára beščecová
13. listopadu 2015
V čem bydlet na dovolené? Hotel je sice lepší než stan, ale nemůže se vyrovnat povedenému bungalovu. Odpočinek v něm je vydatnější, protože nabízí víc soukromí, terasu a vůbec jste v něm blíž přírodě.
reklama

Uvědomil si to i designér Ron Shenkin, když pro jeden projekt vIzraeli navrhoval tyto jedinečné bungalovy sdřevěnými stropy a podlahami. Jsou součástí atraktivního letoviska, jehož moderní ubytování ozvláštňují pěkné zahrádky scestičkami, zeleninovými záhony, altánek i bazén. Příhodná je i poloha komplexu poblíž moře. Kvodní hladině směřují terasy zastíněné rošty, které plní funkci pergol. Ze stran umístěná prkna zas chrání soukromí návštěvníků. Základem každého zdřevěných bungalovů je metr vysoká betonová deska.

Uvnitř zaujme kontrast bílé omítky sdřevěným stropem a podlahou. Jednotlivé bungalovy se pak liší už jen vnitřním uspořádáním. Zatímco jeden typ nabízí otevřený obývací prostor složnicí, koupelnou a kuchyní, další jsou více rozděleny a lépe odpovídají potřebám rodiny, kde děti spí na rozkládacím gauči a rodiče se těší oddělené ložnici.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama