reklama

Duhové Vánoce jsou pro všechny, kteří se nemohou rozhodnout pro jednu barvu dekorací

Simona Sedláčková
13. prosince 2020
Někteří lidé mají své vánoční dekorace a jejich barevné ladění rozmyšlené dávno před začátkem adventu, ale jsou mezi námi i milovníci všech barev, kteří se rozhodovat nechtějí. A právě pro ně bude nejlepší řešení vytvořit si Vánoce v barvách duhy.
reklama

Pamatujete na Vánoce našeho dětství? Na stromku visely ozdoby všech barev a nikdo neřešil žádné trendy a styly. A všichni na naše dětsky barevné svátky vzpomínáme… Tak se klidně vraťte do dětství a využijte celou paletu barev, ať máte zase ty pravé, veselé Vánoce.

Ale jde to i jinak…

Vytvořte si Vánoce duhové, které budou nečekaně elegantní, a přitom krásně barevné. Budete potřebovat velké množstvínejlépe jednobarevných ozdob, aby přechody jednotlivých barevných pater skutečně vynikly, ale výsledek bude stát za to.

Vánoční věnce

Pokud si netroufáte rovnou na celý stromek, vyzkoušejte si své schopnosti barevného ladění na vánočním věnci. Nezapomeňte, že se musíte rozhodnout, jestli využijete chladnou paletu barev nebo teplou. Chladné jsou všechny barvy, které vsobě mají příměs bílé a hodí se knim stříbrná a vteplých barvách zase najdete odstíny nažloutlé a jako doplněk knim patří barva zlatá.

Ale ani vesele barevný věnecbez přísných barevných přechodůnevypadá špatně!

Hlavně jednoduše, složité tvary nechte jednobarevným dekoracím

Vduhových barvách si můžete vytvořit i jednoduché dekorace, které budou efektní právě díky zvolené barevnosti. Obyčejné kornouty zdekoračních papírů se jednoduše promění ve vánoční pohádkový les.

Ale ani tahle varianta není špatná. Na jednoduché střapaté stromečky můžete použít barevné papíry nebo na třásně nastříhanou plst.

Nápady pro méně odvážné

Chcete si jenom vyzkoušet, jestli se kvám barevné dekorace budou hodit? Takovou malou zkouškou můžou být vrbové proutky ve váze, ozdobené barevnými vánočními kouličkami. Tak co, líbí?

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: Vánoce
reklama