Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

GALERIE: Navštivte první kapslový hotel v Británii. Takhle si Evropané zvykají na japonský „komfort“

Kapslové hotely si postupně získávají pozornost i v Evropě. Asijský fenomén, který šetří místo a nabízí úsporné bydlení, se v očích Evropanů stává spíše atrakcí, než volbou pro ideální dovolenou. Zájem o zážitek v podobě bizarní noci v hotelu, kde váš pokoj tvoří jenom postel, ale roste.
Vydáno: 20.02.2018, Matouš Hartman
Takhle vypadá kapslový hotel

Podívejte se do britského hotelu St Christopher‘s Village, který se nachází v centru Londýna a nabízí ubytování v kapslích za ceny začínající už na 25 librách, což je na hlavní město Spojeného království opravdu málo. 

V hotelu najdete 26 kapslových lůžek, ke kterým náleží společné koupelny. Kapsli si ale nezavřete, bariéru mezí vámi a okolím bude tvořit pouze závěs. Hotel nabízí i WiFi zdarma a na recepci dostanete špunty do uší. Věci si můžete odložit do uzamykatelných skříněk. 

Koupelna je společná Foto: Koupelna je společná, Foto: booking.com

Hotel i tak nabízí klasické pokoje, protože v Evropě pořád nejsme zvyklí na takhle stísněné prostory a omezení soukromí. Zárove%n je také první hotelem v Británii, který kapslové bydlení nabízí.

Reklama
Článek je zařazen v: cestování, hotel, postel, kapslový hotel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama