Bydlení

22. března 2018 06:00

Matouš Hartman

GALERIE: Nejluxusnější stan se nafoukne do velikosti obýváku a ložnice pro 6 lidí. Podívejte se dovnitř

Trvá mu to přesně 90 sekund, než se nafoukne do podoby stanu, který pohodlně poslouží namísto hotelového pokoje. Můžete v něm jíst, spát i lenošit. Výsuvná kuchyň je součástí „balení“

Když jedeme pod stan, většinou to znamená, že se vzdáme výdobytků civilizace a na chvíli zmizíme do přírody, spíme v nepohodlném spacáku a ráno je nám zima. Jenže jsme blízko přírody. Kdo chce vyjet do divočiny a přitom si udržet komfort města, má teď možnost pořídit si opravdu luxusní stan, ve kterém najdete i toaletu.

Kromě ní je k dispozici i kuchyň nebo malá lednice. Zároveň můžete stan připojit k tekoucí vodě, mít tam topení i klimatizaci (otázkou je, jak v lese seženete přípojky). Prostor o ploše 11 metrů čtverečních nabízí obývací pokoj snadno proměnitelný na jídelnu a také dvě manželské postele. Zbytek výletníků může spát na pohovkách, které lemují prostor stanu.

Vejde se sem obývák, jídelna i ložnice. Foto: Instagram.com

Stan se nafoukne sám a uklidí také. Úklid mu dokonce podle výrobce bude trvat jen 30 sekund. Samotný přívěs, ve kterém je stan schovaný, poslouží i pro převoz dalšího sportovního vybavení, třeba lodí.

Podívejte se, jak se ve stanu bydlí:

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také