GALERIE: Bydlete na kole! Tohle je nejmenší dům z nejmenších. Co se do něj vejde?

Proč žít v přívěsu, když můžete bydlet v minikaravanu za bicyklem? Takovou alternativu nabízí jedna dánská firma, která vytvořila prázdninový přívěs na výlety pro dvě osoby. Podívejte se, jak se s ním cestuje.

V přívěsu najdete dvě sedačky proti sobě a mezi nimi stolek na romantické večeře. Pohovky lze rozložit tak, že vytvoří postel pro dva lidi. Na permanentní bydlení to není, ale přespávat se v něm dá. Spíše tak poslouží na romantické výlety ve dvou. Stačí ho připojit ke kolu a můžete vyrazit. Na délku nemá ani tři metry a na výšku 1,5 metru. Váží pouhých 40 kilogramů. Když s ním cestujete, je ve složené podobě. Na jeho sestavení v cíli ale nepotřebujete žádné nástroje, rozložíte ho do tří minut.

Chtěli byste takový přívěs? Foto: profimedia.cz

Ve chvíli, kdy používáte vnitřek přívěsu pro spaní, můžete si udělat sezení venku. K boku vozidla se totiž dá připevnit stolek, čímž získáte i prostor pro večeři pod hvězdami.

Cena takové vychytávky na výlety, která báječně nahradí stan, je 3500 eur, tedy bezmála 90 tisíc korun. Kolo si musíte pořídit samostatně, pokud ještě nějaké nemáte.

Podívejte se do galerie, jak se s přívěsem cestuje:

Sdílejte článek

Přečtěte si také