Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

INSPIRACE: 20 vtipných nápadů, jak přepažit místnost

Z jedné místnosti dvě a jednoduše.
Vydáno: 18.02.2016
Kterou?
Kterou? Autor: All
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Předělit větší místnost na menší prostory je jednoduché, zvlášť když víte, jak na to. Paravány poctivě sloužily desetiletí. Dnes je ale tolik kreativních možností, že si můžete vybrat, a dokonce si i nějakou tu vlastní zástěnu sami vyrobit. Inspiraci najdete v naší galerii.

Jako zástěna se může hodit cokoliv. Třeba i palety ze skladu. Stačí je jen trochu očistit a opracovat, abychom si nezadřeli třísky. Ale co třeba ještě něco lehčího? Stačí ze stropu zavěsit nějakou lehkou záclonu nebo přes pojízdný věšák na šaty přehodit nějakou pěknou látku.

Úžasné využití naleznou i PET lahve. Že mohou být nevzhledné? S tím by se dalo polemizovat. Například několik desítek navlečených odstřižených spodních částí čirých PET lahví vytvoří úchvatný dojem až křišťálově průzračných sněhových vloček.

Jsou to kytičky, nebo křišťálové vločky? Ani jedno, ani druhé. Vidíte skvěle využitá dna Pet lahví Foto: Jsou to kytičky, nebo křišťálové vločky? Ani jedno, ani druhé. Vidíte skvěle využitá dna Pet lahví, Foto: Interdecor.blogspot.com

Nápadů na zástěny je ale v naší galerii celá řada. Který se vám zamlouvá nejvíc?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Magie kulatých tvarů dokáže ozvláštnit i mnohem větší plochu

Okouzlující zrcadla. Které si vyberete?

Přízemí domu překreslené od Iñaki Aliste Lizarraldeho

Pojďte na návštěvu k Simpsonům. Tady je přesný plán jejich domu

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama