Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: Projděte si 20 kouzelných ložnic ve stylu vintage

Není nad dobrý spánek. A kdo si chce opravdu odpočinout, myslí důkladně při zařizování bytu také na ložnici. Všelijaké zdravotní matrace ale nyní necháme stranou. Zveme vás na návštěvu 20 ložnic, které dávají jasně najevo, že jim není cizí spojit staré a nové do harmonického celku.
Vydáno: 26.06.2015
Kovová pelest s odlomenými kousky laku a výzdoba na stěnách nás zavádějí kamsi na přelom 19. a 20. století.
Kovová pelest s odlomenými kousky laku a výzdoba na stěnách nás zavádějí kamsi na přelom 19. a 20. století. Autor: forfur.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Probudit se po vydatném spánku a být obklopen tím, co mám rád a vyvolává ve mě příjemné pocity, je nesmírně prospěšné nejen pro nás, ale i pro naše okolí. Dobrou náladu a spokojenost přenášíme i na něj. Proto je tak důležité zařídit i ložnici pěkně a s citem pro to, co se nám líbí.

Čím víc se nám do života vkrádá spěch a moderní technologie, tím začíná člověk více toužit po něčem, co by mu připomínalo klidné chvíle, dobu, kdy bylo na vše víc času. I to je jeden z důvodů, proč se dnes vracíme ke starým věcem. Objevil se tak nový styl nazývaný vintage, který vychází právě ze starobylých slohů a stylů.

Copak za mladou slečnu asi tady spí?
Copak za mladou slečnu asi tady spí?
Ihomedecoration.com

I když nejlepší je jistě využít při zařizování bytu něco se skutečnou historií, najít takové věci bývá potíž. Spoustu starého nábytku a dalších předmětů už lidé vyhodili. Zbývá se tedy podívat po bazarech anebo využít nabídku obchodů, kde nabízí sice nově vyrobený nábytek, ale ve starém stylu a mnohdy i s uměle vytvořenou patinou.

Podívejte se tedy, jak vypadají ložnice, kde se uvelebily postele, nábytek a další praktické i ozdobné předměty inspirované nejrůznějšími dobovými módními styly. Jak by vám bylo, probudit se právě tady?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Nemusíte předělávat celý byt, stačí pár stylových doplňků

Vintage styl: Udělejte si domov útulnější

Původní barvou tohoto barevného spektra byla tmavě šedá, která evokovala barvu krtka, dle kterého název stylu vznikl

Jaké barvy vybrat, když chcete vytvořit klidný interiér? Ideální je styl taupe


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama