Bydlení

4. října 2017 13:13

Tereza Javorová

Italská kvalita a preciznost: Nábytek od Natuzzi spojuje řemeslnou dovednost a jedinečnou nápaditost

Hledáte kvalitní nábytek, ve kterém se odráží mnohaletá práce, cit pro design, styl a perfektní zpracování? Italská značka Natuzzi je jedničkou na trhu a synonymem kvality, preciznosti a stylu. Její nábytek si jednoduše zamilujete.

Příběh nábytkové firmyNatuzzi začal v roce 1959. Dnes, stejně jak v minulosti, Natuzzi přináší vášeň a inovace do každé kolekce. Každý nový model ctí a vychází z hodnot, na kterých si společnost vybudovala své postavení jako jednoho z nejdůležitějších výrobců nábytků na světe.

Natuzzi se pyšní čtyřmi obchody v České republice, v Praze a v Brně. Hlavním elementem DNA společnosti je prolínání designu, funkcí, materiálů a barev do svých kolekcí.

„Každý den si 4 000 lidí po celém světě k vybavení svého domova zvolí právě výrobek Natuzzi. 4 000 lidí, kteří v Natuzzi výrobcích nacházejí svůj vlastní životní styl. Jejich spokojenost je naším největším úspěchem,“ říká Pasquale Natuzzi, předseda a vrchní designer firmy Natuzzi.

Natuzzi je sázka na kvalitu. Foto: natuzzi.cz

Na českém trhu společnost působící už téměř dvě desítky let. Zákazníci v prodejnách naleznou ucelenou řadu nábytku, tak aby si mohli pozorně a pečlivě vybrat opravdu to nejlepší, co potřebují, a to nejlepší ze současného designu.

V nabídce jsou například vysoce pohodlné a kvalitní sedací soupravy, koberce, lampy, stolky a dekorační předměty, svíčky, fotorámečky, vázy, podnosy, atd. Pokud si nejste jistí s výběrem materiálu či barevných kombinací, vyškolení odborníci vám rádi pomohou a poradí správné sestavení nábytku, nejoptimálnější varianty a nabídnou řešení, jak ideálně sladit barevnost a materiálové provedení.

Luxusní kožená sedačka. Foto: natuzzi.cz

Natuzzi nabízí u vybraných modelů možnost okamžitého doručení v co nejkratší době. Všechny modely pohovek jsou standardně nabízeny na objednávku s možností výběru ze široké škály možných konfi gurací, potahů, funkcí a mechanismů.

Italská kvalita a preciznost

Natuzzi Italia pokračuje ve svém rukopisu jedinečnosti, nápaditosti a řemeslnické dovednosti. Všechny produkty jsou kompletně vymyšleny a sestaveny v Itálii, interpretující naplno podstatu výrobní linie ve smyslu „ Harmony maker“. Podstata společnosti a její hodnoty oživují prostory charakterizované jako vyvážené, elegantní a krásné. Design a inovace jdou ruku v ruce a odráží se jak v nábytku pro jídelny a ložnice, tak jsou vtěleny do ikonického relaxačního křesla Re-vive, které se intuitivně podřizuje pohybům těla.

Křeslo Re-vive. Foto: natuzzi.cz

Společnost působí na českém trhu více než dvě desítky let. Foto: natuzzi.cz

Nábytek je inspirovaný středomořským stylem. Foto: natuzzi.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také