Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jak bydlí Rihanna

Vydáno: 30.10.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpěvačka Rihanna patří bezesporu mezi nejslavnější celebrity současnosti. Barbadoská diva, která se proslavila hity, jako je například Unfaithful, Te Amo nebo Umbrella, je držitelkou celkem sedmi cen Grammy a současně je také nejsledovanější umělkyní na Youtube.

Jmění Rihanny se odhaduje na více než 40 milionů dolarů a není se tedy co divit, že zpěvačka neváhá utratit mnoho peněz za luxusní a zároveň bezpečné bydlení. Na první pohled se zamilovala do sídla v Los Angeles, a proto se doslova během několika dnů zbavila svého sídla Pacific Palisades, které prodala za 15 milionů dolarů.

 

Nyní i vy můžete nahlédnout za vysoké zdi jejího domu, od kterého si slibuje mnohem větší soukromí a klid. Sama zpěvačka se nepodílela na jeho zařizování a nechala zde tak volnou ruku bytovým designérům, kteří se svého úkolu zhostili více než dobře.

(bf)

Mohlo by vás zájímat:

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun.

Tohle jsou nejdražší domy světa. Pojďte na návštěvu

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Justin Bieber opouští panství v Kalifornii a stěhuje se do Atlanty

 

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Článek je zařazen v:
Reklama