reklama

Jaká je nejvhodnější barva interiéru pro vaše sluneční znamení?

skrivaa
2. srpna 2018
Máte bydlení v tónech jedné barvy, protože se v tomto prostředí cítíte dobře? Možná jste si podvědomě zvolili barevný odstín, který podporuje náladu a rozpoložení vašeho slunečního znamení. A pokud se teprve rozhodujete, jaká barva bude v interiéru dominantní, podívejte se, která se hodí právě k vám!
reklama

Ryby: Modrá

Co typické pro toto vodní znamení? Nápaditost, citlivost a taky schopnost mít sostatními soucit. Stejně jako Rakyto Ryby přirozeně táhne kmodré, protože je příjemně uklidňuje. Vaše oblíbená modrá má tendenci být trochu tmavší a útulnější. Ustupuje spíše do pozadí, aby příliš nerozptylovala vaši mysl.

Beran: Růžová

Jste sebevědomí, dynamičtí a máte trochu dobrodružnou povahu. Ačkoliv mnoho lidí považuje tuto barvu za dětinskou, vy si jste jisti, že vsobě růžová barva ukrývá sílu, odvahu a také dostatečnou zralost. Růžová je velmi osobitá stejně jako vy.

Býk: Černá

Někdo si o vás může myslet, že jste tvrdohlaví. Ale my víme, že si jenom stojíte za tím, čemu věříte. Máte velmi vyvinutý cit pro krásu a luxus, což je důvod, proč se kvám skvěle hodí černá. Vždycky bude vkurzu a je stejně odvážná jako vy.

Blíženci: Žlutá

Osobnost Blíženců je velmi živá, přizpůsobivá a veselá. Pro tyto „sociálně adaptované motýly“ není vhodnější barvy než sluníčkově žluté. Jedná se o hodně flexibilní odstín, který můžete kombinovat víceméně sjakoukoliv jinou barvou. To perfektně vyhovuje Blížencům majícím sklon začít se brzy nudit.

Rak: Světle modrá

Raci jsou znamení, které nejvíce ocení teplo domova. Mají velmi citlivou duši, jsou empatičtí a dokážou pochopit chyby druhých. Světle modrá podpoří vaši touhu o ostatní pečovat a umí vám nenásilným způsobem dobít baterky. Zároveň ve vás rozehraje vaše kreativní struny.

Lev: Fialová

Lvi jsou králi nejen mezi zvířaty, ale taky vdramatičnosti. A to vůbec nemyslíme ve zlém. Dokážou rozproudit každou zábavu, jsou hvězdami večírků a navíc jsou pro ostatní velmi inspirativní. Fialová, jakožto královská barva, Lvům dokonale vyhovuje. Parádně vystihuje jejich temperamentní povahu.

Panna: Krémová

Patříte mezi typy lidí, kteří dokážou rozlišit 20 odstínů krémové barvy. Jste nejen pečliví a inteligentní, ale zároveň i praktičtí. Zvládáte stát nohama pevně na zemi. Díky těmto vlastnostem se budete nejlépe cítit vneutrálně krémovém prostředí.

Váhy: Zelená

Často býváte popisováni coby tvrdé, ale spravedlivé osoby. Jste člověkem dvou tváří. Jednou znich je vaše síla a neústupnost, druhou zase jemnost a citlivost, která dokáže ocenit krásu ve všech jejích podobách. Vaším životním cílem je dosažení rovnováhy, což je hlavním důvodem, proč vás tolik oslovily odstíny zelené. Představují pro vás harmonii.

Štír: Červená

Štíři jsou snad nejvášnivější sluneční znamení. Díky tomu se všemu, co dělají, věnují naplno, celým svým srdcem. Tomuto aspektu osobnosti dokonale vyhovuje červená, která současně představuje vaši schopnost umět se rychle rozhodnout. Vaše intuice se mýlí málokdy.

Střelec: Čokoládová

Jedinci tohoto znamení bývají velmi moudří a mají vše perfektně promyšlené. Proto často hrají ve skupinách roli „filozofa“. Rozhodně ale nemají pomalé, rozvážné tempo. Naopak. Střelci jsou velmi energičtí, což vsobě zrcadlí intenzivní čokoládová, která jim ale zároveň napomáhá dosáhnout klidu.

Kozorozi: Šedá

Rezervovaní, trpěliví a tvrdě pracující, kteří věří, že dobré věci si musí člověk patřičně zasloužit, že přijdou za odměnu. To jsou Kozorozi. Mají disciplínu a plány na další dny klidně i na pětlet dopředu. Jejich osobnost skvěle doplní neutrální odstín šedi, který je velmi nadčasový.

Vodnář: Oranžová

Většinou býváte přátelští, ale zároveň i zuřivě nezávislí. Nebojíte se radikálních změn. Preferujete všechno, co je neobvyklé a originální. Umíte vidět ctnosti i vtom, čemu se ostatní spíše vyhýbají. Tuto vlastnost vystihuje oranžová. Tento citrusový odstín je tak jedinečný jako vy.

(šp)

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama