Bydlení

14. června 2014 06:00

Markéta Zídková

To je luxus! Podívejte se, jak se bydlí v hotelu Paradise

Projděte si s námi fotky tohoto hotelu Paradise a změníte názor na reality show.

Jak se ti lidi mohou tak exhibovat? Žít zavření x týdnů či měsíců s několika dalšími týpky, na jednu stranu se přátelit, na druhou jít proti sobě? To asi napadne nejednoho člověka, když vidí reality show typu VyVolení či Hotel Paradise.

Když si ale projdete fotky z hotelu Paradise v Mexiku, kde trávili své dny účastníci dánské verze reality show Hotel Paradise, změníte názor.

Proč vás zveme do dánské verze reality show Hotel Paradise – její desáté řady? Jedná se o vůbec nejúspěšnějí řadu této soutěže na světě vůbec a proto jsme se rozhodli dávat ji na webu Primy. Každý den od 9. června od 19:00 vysíláme na našich webových stránkách www.hotelparadise.cz a na Prima-Play.cz dánskou verzi s českými titulky. V sobotu a neděli dva díly po sobě.Možná vám to přijde jako pozlátko, ale skutečnost, že žijete v nádherném prostředí, z ložnice můžete skočit rovnou do bazénu, vůbec není k zahození.

Soutěžící mají k dispozici apartmány: Tucan, Chameleon, Delfin, Dragon, Leon a jednu samotku. Podívejte se, jak vypadají:

Pokud jsme vás zaujali a chcete se dozvědět víc, vydejte se na stránky www.hotelparadise.cz. Odvysílané díly najdete také v archivu na Prima play.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také