Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

To je luxus! Podívejte se, jak se bydlí v hotelu Paradise

Projděte si s námi fotky tohoto hotelu Paradise a změníte názor na reality show.
Vydáno: 14.06.2014
Apartmá Chameleon
Autor: archiv FTV Prima Apartmá Chameleon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak se ti lidi mohou tak exhibovat? Žít zavření x týdnů či měsíců s několika dalšími týpky, na jednu stranu se přátelit, na druhou jít proti sobě? To asi napadne nejednoho člověka, když vidí reality show typu VyVolení či Hotel Paradise.

Když si ale projdete fotky z hotelu Paradise v Mexiku, kde trávili své dny účastníci dánské verze reality show Hotel Paradise, změníte názor.

Proč vás zveme do dánské verze reality show Hotel Paradise – její desáté řady? Jedná se o vůbec nejúspěšnějí řadu této soutěže na světě vůbec a proto jsme se rozhodli dávat ji na webu Primy. Každý den od 9. června od 19:00 vysíláme na našich webových stránkách www.hotelparadise.cz a na Prima-Play.cz dánskou verzi s českými titulky. V sobotu a neděli dva díly po sobě.Možná vám to přijde jako pozlátko, ale skutečnost, že žijete v nádherném prostředí, z ložnice můžete skočit rovnou do bazénu, vůbec není k zahození.

Soutěžící mají k dispozici apartmány: Tucan, Chameleon, Delfin, Dragon, Leon a jednu samotku. Podívejte se, jak vypadají:

Pokud jsme vás zaujali a chcete se dozvědět víc, vydejte se na stránky www.hotelparadise.cz. Odvysílané díly najdete také v archivu na Prima play.

Mohlo by vás zajímat:

Vstupte

Zdi i postele jsou zde slané. Prohlédněte si hotel z čisté soli

Za touto nádherou stojí 150 rostlin druhu Wisteria

Místo, které musíte vidět: Zahrada z vistárií Kawachi Fuji


Článek je zařazen v:
Reklama