Bydlení

4. října 2017 13:47

Matouš Hartman

Kam doma schováváte binec? Tyhle skrýše řeknou hodně o vaší osobnosti

Kam doma schováváte binec? Tyhle skrýše řeknou hodně o vaší osobnosti

Máte před sebou krabici starých věcí a přemýšlíte co s nimi. Nechce se vám je vyhazovat ani třídit, tak vymyslíte spásný způsob, jak to všechno schovat, než přijde další generální úklid. Místo, které si zvolíte za skrýš nepořádku, ale znamená víc, než si myslíte. Koučka Kerri Richardson se zaměřila na binec v domácnosti a došla k následujícím závěrům:

Stůl

Tady je to jasné na první pohled. Kdo odkládá nepořádek na stůl a dělá z něj hromady, má sklony k prokrastinaci neboli odkládání na neurčito. Až nebudete moct najít laptop pod hromadami papírů, měli byste se začít soustředit na boj s prokrastinací.

Garáž

Pokud ji máte, víte, že je to ideální místo na schovávání krabic s nepořádkem. A i když nejsou garáže nafukovací, vždycky se do nich toho vejde hodně. Parkovat se nakonec dá i na ulici. Pokud odkládáte věci sem, značí to, že se něčemu ve svém životě vyhýbáte. Neschopnost zbavit se bince znamená neochotu řešit další věci v životě.

Půda

Důvod by mohl být podobný jako u garáže, ale půda je o něco romantičtější a záhadnější místo. Kdo schovává nepořádek na půdě, je sentimentálnější. Pokud by měl něco vyhodit, ozve se v něm pocit viny.

Skříň

Jste nostalgičtí, rádi vzpomínáte na staré dobré časy. Ve skříni je budete mít vždycky po ruce, možná si je jednou za čas prohlédnete a zamyslíte se. Do skříně navíc nemusíte schovávat jen oblečení, dá se tam uklidit spousta věcí…což všichni známe.

Auto

Když si z auta uděláte odkladiště nepotřebných věcí, jste přepracovaní, zkrátka toho máte až moc. Už jste ztratili zábrany a přestáváte řešit drobné každodenní problémy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také