Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kam doma schováváte binec? Tyhle skrýše řeknou hodně o vaší osobnosti

04. 10. 2017, 13:47
1/5: Stůl
Takový stůl značí prokrastinaci

Tady je to jasné na první pohled. Kdo odkládá nepořádek na stůl a dělá z něj hromady, má sklony k prokrastinaci neboli odkládání na neurčito. Až nebudete moct najít laptop pod hromadami papírů, měli byste se začít soustředit na boj s prokrastinací.

2/5: Garáž
Garáž je skvělá skrýš

Pokud ji máte, víte, že je to ideální místo na schovávání krabic s nepořádkem. A i když nejsou garáže nafukovací, vždycky se do nich toho vejde hodně. Parkovat se nakonec dá i na ulici. Pokud odkládáte věci sem, značí to, že se něčemu ve svém životě vyhýbáte. Neschopnost zbavit se bince znamená neochotu řešit další věci v životě.

3/5: Půda
Co všechno jste schovali na půdě?

Důvod by mohl být podobný jako u garáže, ale půda je o něco romantičtější a záhadnější místo. Kdo schovává nepořádek na půdě, je sentimentálnější. Pokud by měl něco vyhodit, ozve se v něm pocit viny.

4/5: Skříň
Skříně mohou skrývat leccos, včetně kostlivců, že ano...

Jste nostalgičtí, rádi vzpomínáte na staré dobré časy. Ve skříni je budete mít vždycky po ruce, možná si je jednou za čas prohlédnete a zamyslíte se. Do skříně navíc nemusíte schovávat jen oblečení, dá se tam uklidit spousta věcí…což všichni známe.

5/5: Auto
Necháváte nepořádek v autě?

Když si z auta uděláte odkladiště nepotřebných věcí, jste přepracovaní, zkrátka toho máte až moc. Už jste ztratili zábrany a přestáváte řešit drobné každodenní problémy.