Bydlení

29. září 2014 13:00

Markéta Zídková

Krbové vložky BeF Home vám doma vykouzlí pohodu

Usednout a dívat se do plamenů...

Společnost BeF Home se zabývá výrobou krbových vložek a jejím prodejem již od roku 1994. Rok 2014, tedy v pořadí již 20. rok na Českém i zahraničním trhu, znamená jednu z dosud největších a nejvýznamnějších revolucí v sortimentu - především díky vložkám konstruovaným speciálně pro využití v nízkoenergetických stavbách. Nebyl to zdaleka jednoduchý úkol, ale díky nejmodernějším technologiím a materiálu použitých při jejich se nám tyto vložky podařilo dostat do finální formy, jejíž podobu již trh v poslední době vyžadoval.

Protože je firma BeF Home výrobcem světového formátu, je samozřejmostí, že se v sortimentu nacházejí jak klasické teplovzdušné vložky, tak moderní, a v dnešní době stále víc oblíbené, teplovodní krbové vložky. Topeniště je uzavřeno prosklenými dvířky, což umožňuje zatopit v krbu bez rizika požáru. Keramické sklo je dodáváno předními světovými výrobci a garantuje bezpečný provoz krbu. Prosklená dvířka lze otvírat do strany a u výsuvných modelů rovněž zvedat nahoru, což výrazně zvyšuje komfort obsluhy.

Krbové vložky BeF jsou vyrobeny vždy buď z kvalitní tradiční litiny, nebo moderní žáruvzdorné oceli. Snadná regulace a externí přívod vzduchu je potom samozřejmost u všech modelů. Celý proces výroby potom probíhá pouze na území České Republiky a to výhradně v sídle firmy v Kotvrdovicích. I díky tomu může firma BeF Home garantovat tu nejvyšší kvalitu u každého výrobku, který se dostane ke koncovému zákazníkovi.

Krbová vložka Flat

Posledními horkými a bezprostředně po uvedení na trh velice populárními novinkami se staly řady krbových vložek Flat a BeF Trend. Krbové vložky Flat byly vytvořeny speciálně tak, aby při co největším prosklení měli co nejmenší výkon. To z nich dělá ideální vložky pro zákazníka, který chce mít požitek z pohledu na velký oheň, nicméně již nepotřebuje tolik tepla, kolik by takový oheň normálně vytvářel. Jako jediné vložky v nabídce mají rovněž možnost zavěšení na zeď a nastavitelný deflektor pro co nejlepší optimalizaci na daný komín.

Vložka BeF Trend 6.

Nejnovější řada skýtá v tento moment zatím jedinou vložku – BeF Trend 6. Jakožto nejnovější model v sortimentu si propůjčuje jen to nejlepší, co firma BeF Home kdy vytvořila. A to jak po stránce funkční, tak stránce designové. Způsob instalace a obezdívání je rovněž jednodušší, než kdy jindy – také proto se tato vložka těší nesmírné oblibě nejen u zákazníků, ale i odborných realizačních firem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také