Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Lišty VENTANITA – rozdíl, který poznáte na první pohled

Vydáno: 21.04.2016
Lišta Seninka
Lišta Seninka Autor: archiv Ventanita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uvedeme vás do světa dekoračních lišt Ventanita tím nejjednodušším způsobem. Ukážeme vám, jak krásná dřevěná lišta dokáže změnit vzhled vašeho domu a současně dovede být jak estetickým, tak i velmi praktickým doplňkem. Uvidíte sami, že ještě nikdy nebylo tak snadné zviditelnit vaše okna a dveře a oživit nudné fasády domů.

Pokud chcete něčím oživit klasickou moderní novostavbu, která i sama o sobě působí velmi upraveně a hezky, inspirujte se tímto vkusným a jednoduchým řešením. Majitel jí dosáhl pouze tím, že pod okna u vstupních dveří umístil laťkové lišty Bařinka v odstínu světlý mahagon.

Lišty Bařinka
Lišty Bařinka
archiv Ventanita

Žádný jiný materiál s námi nežije déle než dřevo a kámen. Jejich současným použitím vytvořili majitelé harmonický celek, kde naplno vynikne jejich jednoduchá elegance.

Také v dalším případě je jednoznačně zřejmé, že i tak krásnému domu můžete dopřát pomyslnou finální třešničku na dortu - použitím bílé dekorační lišty Košulka. Majitelka domu velmi citlivě využívá různé materiály pro vytvoření příjemného domova. Aplikací dřevěné lišty, která na sebe strhává příjemnou a zaslouženou pozornost, vytvořila kompoziční jednotu s dokonalým výsledkem.

Lišta Košárka
Lišta Košárka
archiv Ventanita

Navíc získala jednoduchou a plně funkční zábranu padání truhlíků, která udrží všechny květináče na svém místě, v každém počasí, na šikmém i velmi úzkém parapetu.

Dekorační lišty Ventanita jsou atraktivním i cenově dostupným řešením pro vytvoření jedinečného a originálního vzhledu vašeho domu nebo chaty. Dřevo dokáže působit moderně i tradičně, v závislosti na tom, jaký dekor a barvu si zvolíte.

Lišta Košulka
Lišta Košulka
archiv Ventanita

Oživí moderní novostavby i starší domy třeba s brizolitovou omítkou. Postup je jednoduchý. Vyberete si tvar a barvu, která bude vašemu domu slušet nejvíce, změříte rozměry a objednáte. Lišty Ventanita se vyrábí na míru ve valašském Halenkově. Odtud dorazí k Vám a vy si je pak už snadno bez vrtání připevníte k jakékoliv fasádě. Za pár minut máte hotovo a efekt bude v každém případě velmi působivý.

Získáte krásný a užitečný doplněk, který zbaví Váš dům nevýrazného a nudného vzhledu a zároveň může posloužit jako okenní zahrádka, kde budou vaše truhlíky a květináče s výzdobou v bezpečí po celý rok.

Komerční sdělení


Článek je zařazen v: dům , lišty , okna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama